GMINA CMOLAS. Interwencja mieszkańca w sprawie chodnika

  • 09.06.2019, 12:07 (aktualizacja 10.06.2019, 11:10)
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

GMINA CMOLAS. Interwencja mieszkańca w sprawie chodnika Fot. Czytelnik Zapadnięty chodnik znajduje się m.in. między Cmolasem a Hadykówką, przy drodze krajowej nr 9.
Chodniki przy krajowej drodze nr 9 w Hadykówce zostały uszkodzone po ulewach i podtopieniach. - Dlaczego oni tego nie naprawiają? - pyta mieszkaniec.

Trakty dla pieszych przy krajowej "dziewiątce" należą do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Rzeszowie. - Po ulewach nie da się przejechać tym chodnikiem - zauważa nasz Czytelnik. - Dziury są tak duże, że nie da się ich nawet obejść. Zamknęli przejście szlabanami i to wszystko - dodaje niezadowolony.

Jak zapewnia Bartosz Wysocki, rzecznik prasowy GDDKiA w Rzeszowie, chodniki w Hadykówce zostaną naprawione. - Zostały one chwilowo rozebrane, żeby spuścić wodę. Mamy dużo takich uszkodzeń po nawałnicach, ale na pewno szkody zostaną naprawione jeszcze w tym roku - informuje przedstawiciel generalnej.

Bartosz Posłuszny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe