GMINA NIWISKA. Aż pięć klubów sportowych otrzyma wsparcie finansowe. Zobaczcie do kogo trafią pieniądze

  • 10.06.2019, 16:30
  • opr. ap

Podziel się:

Oceń:

GMINA NIWISKA. Aż pięć klubów sportowych otrzyma wsparcie finansowe. Zobaczcie do kogo trafią pieniądze Archiwum
Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu kluby sportowe będą mogły szkolić dzieci i młodzież a także zakupić niezbędny sprzęt sportowy.

5 klubów sportowych z terenu gminy Niwiska otrzyma wsparcie w ramach ministerialnego programu „KLUB” – 2019 – czyli wszystkie kluby sportowe z terenu Gminy Niwiska, które we współpracy z urzędem złożyły wnioski.

Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu kluby sportowe będą mogły szkolić dzieci i młodzież, a także zakupić niezbędny sprzęt sportowy.

Dofinansowanie otrzymały LKS „Hucina”, UKS „Niwa”, LKS „Zacisze Trześń”, LKS „Błękitni” Siedlanka oraz LKS „Orzeł” Kosowy.

Tym samym 5 klubów sportowych zrealizuje program szkoleniowy i zakupy sportowe na łączną kwotę 50 000,00 zł.

Założenia Programu „ KLUB”:

- Program „Klub” ma na celu upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz wsparcie lokalnych środowisk sportowych, w których centrum aktywności fizycznej ma stanowić klub sportowy. Ma to być miejsce kształcenia talentów sportowych - wyjaśnia przedstawiciel gminy.

 

opr. ap

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Anonim
Anonim 10.06.2019, 20:26
Przylek oczywiście olał sprawę

Pozostałe