Staruszka poszła na grzyby. Zaginęła w lesie

  • 14.06.2019, 12:52 (aktualizacja 14.06.2019, 13:13)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Staruszka poszła na grzyby. Zaginęła w lesie Fot.Archiwum
W Dydni (pow. brzozowski) zaginęła 82-letnia kobieta. Policjanci, wspierani przez strażaków ochotników i kilkudziesięciu mieszkańców, prowadzili wczoraj poszukiwania. Znaleziono ją dzięki 18-latce.

 Poszukiwania trwały niespełna godzinę. Kobieta znalazła się w lesie, leżała i nie mogła się poruszać o własnych siłach. Starsza pani została przekazana pod opiekę załogi pogotowia ratunkowego.

Kobieta około godz. 8 wyszła do lasu na grzyby i nie wróciła do domu. Około godz. 19.30 sąsiedzi powiadomili o jej zaginięciu policję. Sytuacja była bardzo poważna ze względu na wiek i problemy zdrowotne kobiety. Z ustaleń wynikało, że spędziła ona praktycznie cały dzień w lesie, prawdopodobnie bez jedzenia i picia. 82-latka poruszała się przy pomocy laski.


Niespełna godzinę od zgłoszenia, 18-latka biorąca udział w poszukiwaniach odnalazła kobietę. Znajdowała się w odległości pół kilometra od swojego domu. Była kontaktowa, ale zdezorientowana, nie miała widocznych obrażeń. Nie była w stanie wytłumaczyć, co się z nią działo od chwili wyjścia z domu.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe