Sukcesy zdolnych uczniów z kolbuszowskiej Jedynki

  • 18.06.2019, 18:03
  • opr. ap

Podziel się:

Oceń:

Sukcesy zdolnych uczniów z kolbuszowskiej Jedynki Fot. SzP nr 1 w Kolbuszowej
W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas czwartych osiągali sukcesy nie tylko na skalę gminy, ale także na skalę Polski.

Największym sukcesem może poszczycić się uczeń klasy IVb - Bartosz Palczowski, który uzyskał tytuł: Laureata Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Olimpus, otrzymał Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, oraz zajął I miejsce w gminnym konkursie Matematyczny As Czwartych Klas”.
Kolejnym uczniem, którego wyróżniają sukcesy matematyczne, jest Adam Iskra. Adaś otrzymał Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, oraz zajął I miejsce w gminnym konkursie Matematyczny As Czwartych Klas”w Kolbuszowej Górnej.
Sukces odniosła również Oliwka Wilk z klasy IVa , uzyskując Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny.
Na uznanie zasługują również uczniowie: m.in. Maya Gul, Julia Obara, Szymon Świątek, Mikołaj Halat, Gabriela Stepień, Jakub Tyczka, Julka Ziółkowska, Madzia Matejek, Eryk Piórek, Przemek Fryc, którzy także biorą udział w konkursach matematycznych zajmując wysokie lokaty.
Uzdolnienia matematyczne naszych uczniów rozwijają się pod opieką p. Małgorzaty Mroczek, która dba o to, by „ziarno” talentu w następnych latach wydało obfite plony.
- Jesteśmy z nich wszystkich dumni życząc, by ich matematyczna pasja była z sukcesem rozwijana w przyszłości - podkreślają pracownicy szkoły.

opr. ap

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe