GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI. Radna czeka na odpowiedź

  • 23.06.2019, 14:04
  • js

Podziel się:

Oceń:

GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI. Radna czeka na odpowiedź Archiwum
Mariola Kopeć napisała swoją pierwszą interpelację do przewodniczącego rady gminy.

W swoim piśmie skierowanym do Waldemara Kamińskiego prosi ona o poprawę bezpieczeństwa na drodze w Brzostowej Górze (przysiółek Stawisko), poprzez zamontowanie lustra drogowego na skrzyżowaniu dróg gminnych z drogą Maciągi-Stawisko. - Widoczność jest tam mocno ograniczona - zauważa radna.

Do prośby Marioli Kopeć nikt jeszcze się nie odniósł na piśmie. 

js

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
kaan
kaan 25.06.2019, 09:21
Mieszkańcy Brzostowej,pomyślcie o jakimś muzeum!
Huciur
Huciur 23.06.2019, 21:51
Ciężki temat , musiał by tamtędy biskup czasem przejeżdżać to by lustro postawili. W Hucie Komorowskiej latami nie było lustra na skrzyżowaniu drogi do Baranowa Sandomierskiego i drogi gminnej. Odkąd biskup odwiedza muzeum , lustro stoi.

Pozostałe