Od dziś kolejna akcja odkomarzania w gminie Nowa Dęba

  • 27.06.2019, 14:34 (aktualizacja 27.06.2019, 22:27)
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Od dziś kolejna akcja odkomarzania w gminie Nowa Dęba pixabay.com
Urząd Miasta i Gminy Nowa Dęba informuje, że w dniach 27 - 29 czerwca (czwartek-piątek-sobota) na terenie miasta i gminy zostanie przeprowadzona kolejna akcja odkomarzania.

Jak informuje gmina Nowa Dęba opryski będą wykonywane od dziś  (27 czerwca) od godz. 19 do późnych godzin nocnych. - W trakcie akcji należy zachować szczególną ostrożność - podkreśla magistrat. - Ze względu na możliwości wnikania substancji użytych podczas odkomarzania na tereny ogrodów przydomowych 

W okresie 24h od odkomarzania nie należy spożywać warzyw i owoców pochodzących z terenów objętych odkomarzaniem. Odkomarzanie przeprowadzi specjalistyczna firma świadcząca usługi w zakresie dezynsekcji metodą oprysku z zastosowaniem produktu biobójczego.

Warunkiem przeprowadzenia zabiegu jest bezdeszczowa i bezwietrzna pogoda. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych lub innych nieprzewidzianych zdarzeń, opryski zostaną przełożone na najbliższy możliwy termin.

Bartosz Posłuszny

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
madej
madej 27.06.2019, 21:40
ciekawe kiedy ruszy Gmina Dzikowiec?

Pozostałe