GMINA CMOLAS. Tak było początkiem czerwca w Jagodniku

  • 30.06.2019, 13:00
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

GMINA CMOLAS. Tak było początkiem czerwca w Jagodniku Fot. B.Posłuszny Na scenie swoje talenty zaprezentowali najmłodsi.
W niedzielę, 9 czerwca, odbyła się impreza w Jagodniku pod hasłem "Wielopokoleniowe Targi z Tradycją i Kulturą w Jagodniku".

Na scenie wystąpili wychowankowie z Niepublicznego Przedszkola "Jagódka" i Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Jagodniku. - Zostały zaproszone Koła Gospodyń Wiejskich z Kosów ze swoimi lokalnymi potrawami, członkinie Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jagodnik "Nasza wieś" z Jagodnika, które również częstowały mieszkańców swoimi wyrobami - relacjonuje Dorota Terlaga, dyrektor szkoły. 

Przygotowanych było również wiele atrakcji dla dzieci - skakańce, zjeżdżalnie, trampoliny, basen z łódkami itp. Podczas zabawy zaprezentował się Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate wraz z sensejem, z pokazem sztuki walki i obrony. Odbył się również koncert kapeli ludowej Raniżowianie.

Bartosz Posłuszny

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
chłopinakpina
chłopinakpina 30.06.2019, 19:26
Skoro były to Targi wielopokoleniowe to czym handlowano ???????????? A może był to tylko "pic na wodę "z tymi targami , a nazwać należało tą imprezę Festynem !
Cmolesianin
Cmolesianin 01.07.2019, 11:38
Mo dyrechtorka fantazje.

Pozostałe