Mrówki i oświetlenie - radny Piotr Panek interweniuje

  • 06.07.2019, 18:27
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

Mrówki i oświetlenie - radny Piotr Panek interweniuje Fot. Joanna Serafin - Komisja w sprawie decyzji odnośnie montażu lustra w Kolbuszowej Dolnej miała odbyć się pod koniec maja - przypomniał radny Panek.
Przedstawiciel Kolbuszowej Dolnej czeka na odpowiedź burmistrza. Między innymi radny dopytuje o to, jaką decyzję podjęła komisja do spraw organizacji ruchu w sprawie montażu lustra drogowego przy ul. Łąkowej.

Okres wakacji i pogoda sprzyja spotkaniom i późnym spacerom. Radny Piotr Panek prosi burmistrza o wydłużenie czasu oświetlenia dróg i chodników w gminie Kolbuszowa. Prośbę swą motywuje bezpieczeństwem zarówno pieszych, jak i kierowców. Mieszkańcy proszą o światło na ulicach zwłaszcza w godzinach 21:00 - 23:15.

Łąkowa

W imieniu mieszkańców ul. Łąkowej radny Piotr Panek apeluje o punktowy remont drogi. Chce on także poznać termin, w jakim planowany jest jej generalny remont. Jak możemy przeczytać w interpelacji radnego skierowanej do kolbuszowskiego włodarza, remont wymuszony jest przez poruszające się po ulicy ciężkie pojazdy dojeżdżające do oczyszczalni ścieków.

Mielecka

Przedstawiciel Kolbuszowej Dolnej porusza problem na ul. Mieleckiej. Jak napisał w swoim piśmie, chodnik tam potrzebuje miejscowego remontu. Radny Panek w swojej interpelacji poruszył jeszcze jedną kwestię. Prosi on burmistrza o zadysponowanie odpowiednich służb do przeniesienia lub bezpiecznego usunięcia powstałego mrowiska przy ul. Mieleckiej.

 

Anna Pocałuń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe