GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI. Nie kupisz wody do basenu

  • 07.07.2019, 13:30 (aktualizacja 07.07.2019, 20:19)
  • df

Podziel się:

Oceń:

GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI. Nie kupisz wody do basenu
Kierownik GZWKiO w Majdanie Królewskim apeluje do mieszkańców gminy o konieczność oszczędzania wody.

- W związku z występującą suszą i koniecznością zapewnienia wody do celów przeciwpożarowych apeluję o konieczność oszczędzania wody z wodociągu gminnego - informuje Jan Kopeć, kierownik Gminnego Zakładu Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczania w Majdanie Królewskim.

Jak dodaje kierownik majdańskiego GZWKiO, w okresie suszy zakład nie będzie prowadził sprzedaży wody do napełniania basenów. - Proszę o bieżącą kontrolę instalacji wodociągowych i sygnalizowanie ewentualnych awarii i braków wody - apeluje kierownik GZWKiO.

df

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Janusz
Janusz 07.07.2019, 18:46
Phi, a co mnie to obchodzi, że mają problem z "towarem", to ja jestem klientem. Jak ja nie będę miał w terminie pieniędzy to poczekają? Nie ! zaczną naliczać odsetki i odetną...
Wola
Wola 07.07.2019, 17:41
Majdaniaki cwaniaki

Pozostałe