Parafia Cmolas będzie miała nowego wikariusza

  • 10.07.2019, 13:46
  • bp

Podziel się:

Oceń:

Parafia Cmolas będzie miała nowego wikariusza Fot. Parafia Cmolas Ks. Łukasz Mariuszyc zostaje przeniesiony do parafii w Lubeni.
Z cmolaskiej wspólnoty odchodzi jeden z księży, który zostaje przeniesiony do Lubeni.

Jak czytamy na stronie internetowej parafii, 22 sierpnia odchodzi ks. Łukasz Mariuszyc i obejmuje obowiązki wikariusza w parafii pw. św. Urszuli w Lubeni. Do Cmolasu został mianowany ks. Rafał Wesołowski z Nockowej. 

 Aktualnie w parafii pracuje czterech duszpasterzy. Proboszczem od 23 sierpnia 2013 roku jest ks. Michał Bator, natomiast wikariuszami są księża Andrzej Tokarz, od sierpnia 2017 roku, Mariusz Bilski, od sierpnia 2018 roku oraz Łukasz Mariuszyc, który jest na parafii najdłużej z obecnie pełniących posługę, od sierpnia 2016 roku.

 

bp

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Bob
Bob 10.07.2019, 17:20
Chłop zmienia miejsce roboty. Na jego miejsce przychodzi inny. To bardzo ważna wiadomość dla mieszkańców.
stann
stann 10.07.2019, 13:58
czasy geniusza szkaradka na szczescie minely :) a jego kolezka od byznesow Stefan.O musial wyjechac za wode ..takie to mielismy okoliczne elity

Pozostałe