Głośny problem w gminie Niwiska

  • 10.07.2019, 20:02 (aktualizacja 10.07.2019, 20:09)
  • Anna Pocałuń
Podziel się:
Oceń:
Głośny problem w gminie Niwiska
Mieszkańcy sołectwa Trześń narzekają na hałas. Radny poruszył motocyklowy problem na ostatniej sesji gminy w punkcie zapytania i wnioski mieszkańców.

Radny Łakomy zwrócił się do prezydium w sprawie, w której interweniowali u niego mieszkańcy. Temat dotyczy hałaśliwych motocykli. Mieszkańcy narzekają na hałas, przez który nie mogą w nocy spać. W dzień wcale nie jest lepiej, bo ciężko jest posiedzieć przed domem. - Jest jeden huk - zaznaczył Robert Łakomy. 

Policyjne metody

Radny Łakomy przypomniał, jak obecny na kwietniowej sesji przedstawiciel policji został pochwalony przez radnych za wywiązywanie się ze swoich obowiązków. - Teraz tej działalności nie widać - powiedział radny. Samorządowiec z Niwisk zaznaczył, że kontaktowali się z kolbuszowską policją, aby nakreślić im sytuację. Jeden z policjantów w rozmowie odpowiedział, że mają oni swoje metody. - Co to jest za odpowiedź? - dopytuje Robert Łakomy. 

Wniosek do Rzeszowa

Samorządowiec podkreślił, że jeżeli sytuacja się nie poprawi, podpowie on mieszkańcom, aby napisali wniosek do Wojewódzkiej Komendy Policji w Rzeszowie. Łakomy ma nadzieję, że być może wtedy coś uda się zdziałać na terenie sołectw. Przedstawiciel Trześni podkreślił, że sam jeździ motocyklem i dziwi się, że mimo interwencji na terenie gminy nie ma kontroli policji, która byłaby wyposażona w mierniki do badania hałasu.

Anna Pocałuń

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Akrapovic
Akrapovic 13.07.2019, 11:27
A czym jeździ pan radny?może jakaś wspólna przejażdżka po sołectwach
mundus
mundus 11.07.2019, 07:18
Radny łakomy niech sie przeniesie tam gdzie cisza i spokój,i nikt nikogo nie niepokoi,jezeli na tym swiecie jest mu ciasno.
as
as 12.07.2019, 11:18
Widziałem tę jego wypowiedź z obrad sesji na youtube. Dzieci ze szkoły specjalnej potrafią wypowiadać się inteligentniej od tego pana. Takie "wicie rozumicie ura bura". Wstyd za takich radnych.
Dexso
Dexso 10.07.2019, 23:15
Kurcze z tego co Pan Łakomy przekazuje od mieszkańców, to przez Trześń musi przebiegać jakiś szlak motocyklowy... skoro jest jeden huk... w nocy i w dzień, muszę przetestować bo naprawdę jeśli tak jest to grzech nie korzystać z tras Moto, ale spokojnie mój motocykl jest cichy i decybele są zgodne z normą, także mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie..... Widać od razu że ludziom w głowach się przewraca, szczęśliwa wioska w gminie Niwiska że taki problem to Problem, Szacun dla Panów policjantów za stwierdzenie "mamy swoje metody na to" widać że trzeźwo do problemu zgłoszonego przez Pana radnego Łakomego podchodzą.
tadełusek
tadełusek 11.07.2019, 12:41
Nabrano durni,no i chca zaistniec za wszelką cene,nie wazne jak,wazne zeby był głosny,tak jak dzwon,to ze w srodku pusty nie znaczy nic.

Pozostałe