Kolbuszowa. Łącznik z niedoskonałościami

  • 10.07.2019, 20:33
  • ap
Podziel się:
Oceń:
Kolbuszowa. Łącznik z niedoskonałościami Fot. Archiwum Korso
Z końcem czerwca na biurku Jana Zuby, burmistrza Kolbuszowej, pojawiła się kolejna interpelacja od radnego Józefa Fryca. Czego oczekuje od magistratu samorządowiec?

Interpelacja kolbuszowskiego radnego została napisana po licznych sugestiach ze strony mieszkańców. Zwracając się do włodarza gminy, prosi on o zlecenie dokumentacji na wykonanie w pierwszej kolejności oświetlenia na ul. Mickiewicza (łącznik pomiędzy ul. Bytnara).

Radny Józef Fryc zwraca uwagę na to, iż ta ulica nie jest utrzymana w przyzwoitym porządku. Jak pisze, w dalszym ciągu nie jest utwardzona. Zdarza się, że zarośnięta jest trawą, rzadko kiedy sprzątana i nie ma tam oświetlenia. Fryc sygnalizuje, że mieszkańcy tego odcinka byli kilkakrotnie zapewniani o pracach, które zostaną tam wykonane.

Zdaniem samorządowca sporządzenie dokumentacji i wykonanie w nowej formie oświetlenia ul. Bytnara jest konieczne. Jak czytamy w uzasadnieniu, znajdujące się tam drzewa wymagają corocznego przycięcia. Znajdujące się wśród nich lampy uliczne do końca nie spełniają swojej funkcji, ponieważ w większości oświetlają korony drzew, a ulica zostaje zacieniona.

ap

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Ala
Ala 12.07.2019, 19:39
A skąd to Panu wiadomo że kupił za grosze? Panie ciekawy ? Miał Pan wgląd w dokumenty? Sprzedaży działki? Albo w cene jaką zapłacił? hahaha I ot jak ludzie bez wiedzy i wyobraźni wypisują głupoty albo co im się podoba , gdzie moderator?
Olek
Olek 13.07.2019, 15:51
Sam sie chwalił to raz a dwa to nie kupił od ufoludka tylko konkretnych osób które wiedzą ile dostały a ile teraz to warte. .Pytanie = skąd wiedział co tam będzie ?No tak, miał wiedzę i wyobraźnie.
ciekawy
ciekawy 11.07.2019, 10:48
Patrzcie państwo a to sie Fryc nagle obudził i pisze i pisze i pisze. A co tam panie na działkach przy obwodnicy słychać może w tej sprawie kto zgłosi interpelacje skąd radny wiedział co tam będzie i kupił za grosze?

Pozostałe