Poszukują oprawcy, który zakopał psa żywcem [ZDJĘCIA]

  • 17.07.2019, 12:57 (aktualizacja 18.07.2019, 13:24)
  • Bartosz Posłuszny
Podziel się:
Oceń:
Poszukują oprawcy, który zakopał psa żywcem [ZDJĘCIA] Fot. Marek Olszowy Jeżeli ktoś rozpoznaje psa proszony jest o kontakt.
Jak pisze Marek Olszowy, zastępcy powiatowego lekarza weterynarii pies, który był zakopany żywcem został przewieziony do lecznicy.

Do zdarzenia doszło dziś (środa, 17 lipca) w Hucie Komorowskiej. O tym piszemy TUTAJ

- Pies pojechał do lecznicy. Jest w szoku - informuje weterynarz. 

Na chwilę obecną nieznany jest sprawca, który zakopał psa. - Może ktoś rozpozna, kto jest jego właścicielem - apeluje lekarz. 

Zdjęcia przesyła nam również pani Klaudia

Dziś rano moje dzieci poszły na spacer z dziadkiem do lasu , w okolicy dawnej Stacji Kolejowej w Hucie Komorowskiej, w małym lesie który znajduje się pomiędzy drogą nr 872 a dawną stacja kolejową, usłyszeli pisk zwierzęcia - bardzo cichy ...
Okazało się ,że to co znaleźli to ZAKOPANY ŻYWCEM PIES - tak ZAKOPANY ŻYWCEM , spod ziemi wystawał tylko kawałek pyska ,chyba udało mu się jakoś odgrzebać...pies miał przy obroży kawałek łańcucha,był pobity i widać ewidentnie ,że ktoś chciał pozbyć się "problemu "...wybaczcie ale dalej brak mi słów ,bo nie wiem czy można być bardziej okrutnym dla zwierzęcia jak po prostu zakopać go żywcem (?!)

Jeśli ktokolwiek z was poznaje tego psa i wie kto mógł zrobić coś tak strasznego, proszę niech zgłosi się na policje do Majdanu Królewskiego ...PROSZĘ O POMOC ! Mam nadzieje ,że uda się odnaleźć tego kto to zrobił - piszę pani Klaudia na Facebooku. 
 

Jak ustalili policjanci, pies został zakopany wraz z łańcuchem w dole głębokości około 50 cm. Wystraszone zwierzę trafiło do przytuliska w Majdanie Królewskim, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Policjanci pracują nad ustaleniem okoliczności i sprawcy tego zdarzenia.

- Funkcjonariusze zwracają się z apelem do mieszkańców Huty Komorowskiej i okolicznych miejscowości o pomoc w ustaleniu właściciela zwierzęcia. Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje psa ze zdjęcia prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kolbuszowej tel. 17 22 75 310. - mówi Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik kolbuszowskiej policji.

 

Bartosz Posłuszny

Zdjęcia (2)


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Z Majdanu
Z Majdanu 18.07.2019, 09:16
Czy ten Tiger Pszczolka to potwierdzone info? Dzwoniles na Policje? Trzeba dopilnowac i naglosnic odpowiednio na cala Polske. Pozdrawiam
Z litości
Z litości 18.07.2019, 00:07
"Burka" ten burek ma wiecej serca co taki ty wiecej uczuć prostaku ... co trzeba mieć w głowie żeby to zrobić?a co żeby takiego bronić?utracił bym wam obojgu co trzeba żeby wiecej was nie było...
naczelny konfident
naczelny konfident 18.07.2019, 14:32
zastanow sie co piszesz na stronie bo teraz to zaczyna podchodzic pod grozby :)
naczelny konfident
naczelny konfident 17.07.2019, 22:39
widze, ze niektorzy przekladaja tutaj zycia czlowieka ponad zycie jakiegos burka. ciekawe czy jak postawili by przed @Z Majdanu tego ziomka to by cos mu zrobil. kozaczysz na stronie a na zywo bys sie przed nim zesral :)
Śmieciu
Śmieciu 18.07.2019, 11:46
Szmato. Przekaz calej rodzinie
Z Majdanu
Z Majdanu 18.07.2019, 11:13
Drogi konfidencie, pisze sie 'przedkladaja'. Filozofie wiejski, jesli masz problem z ortografia cofnij sie do podstawowki. Zbydlecenie tego czlowieka sprawia, ze jest nikim. Nie mnie wymierzac sprawiedliwosc. Przepraszam, ze urazilem Cie zlorzeczeniem w strone tego bydlaka. Niech zyje, ale niech gnije w wiezieniu!
 Litości
Litości 18.07.2019, 00:00
Czlowieku daj mi do siebie kontakt a sie z Tobą spotkam broniąc takiego zwyrodnialca sam jesteś jego warty potraktuje Cię jak on tego psa i w tedy zapytam o zdanie ...
naczelny konfident
naczelny konfident 18.07.2019, 14:31
zacytuj tutaj fragment, w ktorym go bronie. trzeba byc z***m na leb, zeby tak traktowac zwierzeta i tutaj sie zgodze, ale jak czytam jak polaczki janusze sie odpalaja co byscie mu nie zrobili to mnie bierze takie zazenowanie, ze ja ***e. jak jestescie takimi obroncami sprawiedliwosci, to szukajcie go na wlasna reke a za tydzien wasze mordy beda na pierwszej stronie korso.
Z Majdanu
Z Majdanu 18.07.2019, 15:35
Ludzi to dotknelo, wiec reaguja emocjonalnie. A ty przestan przezywac i podjudzac. Od sprawiedliwosci jest sad i policja. Nazwales szyderczo skatowanego psa 'burkiem' a ludzi, ktorych to dotknelo 'januszami'. Za to w tym zwyrodnialcu szukasz czlowieczenstwa. Tak wiem, mamy wiecej empatii do zwierzat niz do ludzi, Zapewne tak jest. A o czym maja swiadczyc twoje posty, ze jestes niewzruszony?
naczelny konfident
naczelny konfident 18.07.2019, 21:10
nie jestem niewzruszony, tylko denerwuja mnie tacy ludzie jak tutaj. juz ktos sie na ten temat wypowiedzial w innym komentarzu, ale oczywiscie i tak minusujecie kazdego kto nie grozi temu typkowi lub kogos kto zwyczajnie jest wobec tego neutralny i chce to zostawic sluzbom... przykladem takiego janusza jestes chociazby ty, cytuje fragment komentarza nizej:

"Bądź przeklęty śmieciu, prostaku, ch***u, który to zrobiłeś! Obyś zdechł w męczarniach, obys sie spalil zywcem. Takie g***o jak ty nie ma prawa zyc. "

to jest normalne w ogole? jak piszac takie komentarze masz wiecej niz 30 lat to powinienes/powinnas sie leczyc.
Z Majdanu
Z Majdanu 19.07.2019, 10:48
Ok, przepraszam
Litości
Litości 17.07.2019, 22:29
Pies "Tigera"inni "Pszczólka" kawaler koło stacji pijaczyna bez serca jego tak.zakopać....
Z Majdanu
Z Majdanu 17.07.2019, 15:54
Blagam, niech ktos go zaadoptuje! Pani Klaudio wielkie poklony dla Pani i Panskiej Rodziny!
Maydanicus
Maydanicus 17.07.2019, 22:37
Jak pies dojdzie do siebie,mam nadzieję,to chętny na adopcje się znajdzie na pewno.Tak samo znajdą się paragrafy na zwyrodnialca.
Z Majdanu
Z Majdanu 17.07.2019, 15:52
Bądź przeklęty śmieciu, prostaku, ch***u, który to zrobiłeś! Obyś zdechł w męczarniach, obys sie spalil zywcem. Takie g***o jak ty nie ma prawa zyc. Policja nic mu zrobi i tak! Poklony dla Pani Klaudii za uratowanie niewinnego stworzenia.
Bożena
Bożena 17.07.2019, 14:38
Korso proszę o udostępnienie kolejnych zdjęć psa, dzięki wam ten człowiek może być złapany. To na pewno pies z okolicy, ktoś go rozpozna!

Pozostałe