Pies zakopany żywcem. Policja zatrzymała właściciela zwierzęcia

  • 18.07.2019, 08:38 (aktualizacja 18.07.2019, 09:46)
  • Joanna Serafin
Podziel się:
Oceń:
Pies zakopany żywcem. Policja zatrzymała właściciela zwierzęcia Fot. Archiwum policji
Po apelu o pomoc w znalezieniu osoby, która zakopała psa 50 cm pod ziemią w Hucie Komorowskiej, odezwało się kilka osób, które podały nazwisko prawdopodobnego sprawcy.

Informacje te przekazaliśmy kolbuszowskiej policji. Dane pokrywały się ze wstępnymi ustaleniami funkcjonariuszy. 

Dzisiaj mundurowi zatrzymali 55-letniego mieszkańca gminy Majdan Królewski. Kompletnie pijany mężczyzna (2,5 promila w wydychanym powietrzu) trzeźwieje w areszcie.

- Mężczyzna przyznał, że to jego pies. Zatrzymany oficjalnie zostanie przesłuchany po tym, jak wytrzeźwieje - mówi Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik KPP w Kolbuszowej.

55-latek miał tłumaczyć, że pies został potrącony. Mężczyzna myśląc, że zwierze nie żyje, zakopał czworonoga w lesie


Dziękujemy wszystkim osobom za pomoc w dotarciu do sprawcy!

Joanna Serafin

Komentarze (78)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Ann
Ann 31.07.2019, 21:18
zyczé mu by go przez przypadek pochowali zywcem!!!
Jacek
Jacek 03.08.2019, 08:44
Żeby zmartwychwstał w grobie
Natka
Natka 21.07.2019, 18:30
Zwyrodnialec!!
Aska
Aska 21.07.2019, 17:30
Ludzie to potwory
Psi adwokat
Psi adwokat 21.07.2019, 11:38
O to tutaj cala podkarpacka cebulandia siedzi :) pozdraiwam wszystkich prawych katolikow i patriotow
E.
E. 28.07.2019, 06:09
idiota!
Grażyna Kuczkowska
Grażyna Kuczkowska 20.07.2019, 17:09
Mam nadzieję że spotka go należyta kara! 👎👎👎👎👎👎
Gs
Gs 20.07.2019, 15:37
Ryj pokazać
prowda
prowda 20.07.2019, 13:11
No prosze,jaka ,,wspaniała" postawa,a zydów podobno nie wydawalismy gestapo.
Hubert
Hubert 21.07.2019, 18:41
Czy Ty właśnie potępiasz ludzi którzy go wydali? Jak tak to jesteś ostro ***enity w tym pustym łbie
Fighter
Fighter 20.07.2019, 08:41
Dajcie mi go na trening do klatki chociaż na minutę
Xyz
Xyz 19.07.2019, 23:40
Ludzie co sie z eami dzieje !!!! W Polsce powinno byc przymusowe chipowanie zwierzat !!!! To zwierze czuje tak jak i wy . Mam nadzieje ze Karma wroci z podwójnà mocą
kux
kux 19.07.2019, 20:24
Ryj jego pokazać, ludzie z sercem sami się nim zajmą
NAD
NAD 21.07.2019, 17:11
Jacy ludzie, raczej pod ludzie, na jego miejscu zrobiłbys to samo bezmozga kupo zwierzęcej martwicy
.
. 21.07.2019, 18:21
na pewno każdy zakopałby zwierzę żywcem
...
... 19.07.2019, 15:55
Oby tego "czlowieka" spotkała kara adekwatna do cierpienia tego pieska...! Do pudła...może na chwilę aby tam inni skazani potraktowali go jak świeże mięso..ale kara finansowa dożywotnia! pomoc w konkretnej kwocie na rzecz wybranego schroniska dla zwierząt..i nieodpłatna pomoc np przy sprzątaniu klatek itp 👍
Igła
Igła 19.07.2019, 12:27
Zobaczysz jak Bóg za to Cie ukara śmieciu. Oj będziesz płakał a ratunku już nie będzie.
do igły
do igły 20.07.2019, 19:02
przestań z tym bogiem śmieszny człowieku, porządni ludzie z jajami już z nim zrobią porządek.
voi
voi 19.07.2019, 11:07
Facet psa zakopał i cały powiat huczy- zlinczowac, zakopać, gnój nie ma prawa żyć, przywiązać na łańcuchu. Na Boga sie ludzie powołują. A gdzie Wy wielcy moraliści jesteście jak sie dzieje ludzka krzywda? Kazde stworzenie ma prawo do życia, takie akty są okrutne i nie mają usprawiedliwienia, ale czytając komentarze dochodze do wniosku że niektórzy są bardziej zezwierzęceni niż zwierzęta.
NAD
NAD 21.07.2019, 17:17
Dokładnie tak, większość tzw. "Ludzi" to podludzka kupa scierva nie posiadająca mózgu. Taki podludzki twór powinien być oddzielony kratami od cywilizowanego społeczeństwa, bo tylko zasyfia cywilizowanych ludzi
bitrol
bitrol 19.07.2019, 20:13
Właśnie jak się dzieje krzywda i facet masakruje gościa w pociągu to odwracają wzrok jak sie zatrzyma na stacji to sp..... jak mrówki do domu bo nie daj boże jeszcze ktoś bedzie musiał po sądach chodzić
suka
suka 19.07.2019, 18:23
voi , bo ten artykuł akurat dotyczył psa , dlatego hejt jest dla takiego śmiecia jak ten koleś co to zrobił. Poza tym taki ch.. co zrobił to bezbronnemu zwierzęciu spokojnie zrobi to dziecku czy innemu bezbronnemu człowiekowi .
Agaja
Agaja 19.07.2019, 07:59
Szybka akcja, brawo sąsiedzi, brawo policja. Czekam na sprawiedliwy wyrok dla tego zwierzecobojcy!!!!!!
NAD
NAD 21.07.2019, 17:20
taki zezwierzecony jak ty podludzki twór powinien być oddzielony kratami od cywilizowanego społeczeństwa, należysz do najgorszego syfu
Monia
Monia 18.07.2019, 23:31
Dosięgnie go kara Boska. Pan Jezus powiedział,, Jeśli uczynicie zło moim braciom mniejszym, to tak jakbyście je mnie uczynili,, Można się domyślić, że spotka takich ludzi największą kara.
Zgadzam się z tym, że wizerunek takich oprawców powinien być upubliczniony.
as
as 19.07.2019, 23:35
a pies to brat ,mniejszy, skąd ty ten werset wzięłaś
Paweł
Paweł 18.07.2019, 21:31
Pokażcie jego twarz.
Paweł
Paweł 18.07.2019, 21:10
Do pudła i jeszcze płacić za jego utrzymanie? No raczej się nie ztesocjalizuje, a przeciwnie. Roboty na rzecz społeczeństwa i dotkliwa kara finansowa. Talii homo sapiens z pudła nie wyniesie nic dobrego. Z 50 tys kary i roboty publiczne nie pudło. Zapłacimy za jego odsiadke jeszcze
Jolka