HUTA KOMOROWSKA. Tu znajdziesz bezpłatną pomoc

  • 21.07.2019, 08:30
  • df

Podziel się:

Oceń:

HUTA KOMOROWSKA. Tu znajdziesz bezpłatną pomoc Fot. Archiwum Do ośrodka w Hucie mogą zgłaszać się wszystkie osoby pokrzywdzone przestępstwem. Mogą one liczyć na pomoc psychologa, psychiatry i psychoterapeuty.
W budynku Muzeum Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej otwarto oddział Ośrodka Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem.

Instytucja istnieje od maja 2019 roku. W Hucie Komorowskiej znajduje się jej punkt lokalny, który funkcjonuje we wtorki między godziną 13 a 18.W placówce można uzyskać bezpłatną pomoc w różnej formie. 

Do ośrodka mogą zgłaszać się wszystkie osoby pokrzywdzone przestępstwem. Mogą one liczyć na pomoc psychologa, psychiatry i psychoterapeuty.

Z pomocy mogą skorzystać także osoby, które mają problemy finansowe, nie uzyskały dotychczas pomocy rehabilitacyjnej lub mają problem w jej uzyskaniu.

Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem jest finansowany z budżetu Ministerstwa Sprawiedliwości. Funkcjonuje w ramach programu "Bezpiecznie i razem".

Z pracownikiem ośrodka w Hucie Komorowskiej można skontaktować się również  telefonicznie, dzwoniąc pod numer 530 380 330.

df

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe