Masz nakrętki? Zobacz co z nimi zrobić

  • 25.07.2019, 09:12 (aktualizacja 25.07.2019, 20:54)
  • ap

Podziel się:

Oceń:

Masz nakrętki? Zobacz co z nimi zrobić Fot. Archiwum Korso Nakrętki można zostawić na korytarzu, przy wejściu do redakcji (na piętrze).
Każdego dnia odkręcamy plastikowe butelki, a nakrętki z reguły lądują w koszu na śmieci. Ten niewielki przedmiot, konsekwentnie zbierany, może wiele zdziałać.

Przypominamy, że w naszej redakcji zbieramy plastikowe nakrętki. Dla Ciebie to niewiele, a możesz komuś bardzo pomóc. Plastikowe nakrętki możesz zostawić w redakcji tygodnika Korso Kolbuszowskie przy ul. Obrońców Pokoju 20 w Kolbuszowej. W akcję mogą zaangażować się wszyscy. 

Zebrane nakrętki sprzedawane są firmie recyklingowej a pozyskane w ten sposób pieniądze wydawane są na leczenie, rehabilitację czy zakup specjalistycznego sprzętu dla potrzebującej osoby. Za każdy 1 kg nakrętek skup plastiku w ramach akcji płaci od 50 gr do 1 zł. 

 

ap

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
HookedOnYourClickBait
HookedOnYourClickBait 25.07.2019, 18:35
"Ten niewielki przedmiot, konsekwentnie zbierany, może wiele zdziałać." Niby co, bo jakoś nikt nie kwapił się napisać co może "zdziałać" więc niby w jakim celu miałbym je zbierać, żeby je później tam jeszcze zawieźć?

Pozostałe