Policjanci złożyli ślubowanie |ZDJĘCIA|

  • 25.07.2019, 22:03 (aktualizacja 25.07.2019, 22:18)
  • js

Podziel się:

Oceń:

Policjanci złożyli ślubowanie |ZDJĘCIA| Fot. KWP w Rzeszowie W uroczystości wziął udział m.in. Stanisław Babula, szef kolbuszowskich policjantów (na zdjęciu drugi z prawej).
Dzisiaj, 25 lipca, w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, czternastu nowych policjantów złożyło ślubowanie. Mundurowi zasilą m.in. komendę w Kolbuszowej.

Funkcjonariusze, w obecności wicewojewody, kierownictwa podkarpackiej Policji i swoich bliskich, wypowiedzieli słowa przysięgi i odebrali z rąk insp. Pawła Filipka legitymacje służbowe.

- Nowi funkcjonariusze przeszli wieloetapowy proces rekrutacyjny.  Aby zostać policjantami musieli spełnić wysokie wymagania, jakie stawia się przed kandydatami. Potwierdzili, że mają ogromną wiedzę i umiejętności - mówią mundurowi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Za kilka dni wszyscy wyjadą do szkół policji, gdzie odbędą szkolenie podstawowe, a potem proces adaptacji zawodowej. Po przeszkoleniu zasilą oni szeregi Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie oraz komend w Przemyślu, Mielcu, Nisku, Kolbuszowej, Brzozowie i Stalowej Woli.

Zdjęcia: KWP w Rzeszowie

js

Zdjęcia (29)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe