CZYTELNIK: Już dawno powinien powstać na naszym osiedlu

  • 27.07.2019, 09:58
  • ap

Podziel się:

Oceń:

CZYTELNIK: Już dawno powinien powstać na naszym osiedlu Fot. Archiwum Obecnie na terenie miasta znajduje się 10 bankomatów.
W ostatnim czasie dostaliśmy sygnał od jednego z naszych Czytelników. Nakreślił on sprawę, której rozwiązania nie mogą doczekać się mieszkańcy jednego z osiedli w Kolbuszowej.

Jak pisze pan Jan, osobom mieszkającym przy ul. Jana Pawła i Partyzantów doskwiera brak bankomatu. Czytelnik zwraca uwagę na to, iż mieszkająca tam spora część mieszkańców miasta jest pozbawiona szybkiego podjęcia gotówki. 

Jako przykład podaje on inne miejsca w mieście, gdzie dostęp do bankomatu nie stanowi większego problemu. Pan Jan na podsumowanie dodał, że mieszkańcy, jak i on sam, chcieliby, aby któryś z banków zauważył tę wyrwę w mieście na mapie bankomatów i ją uzupełnił. Mężczyzna podpowiada, że okolice Intermarche, pływalni czy Delikatesów Centrum byłyby optymalną lokalizacją. Nie wszędzie da się przecież zapłacić kartą płatniczą. 

W ubiegłym roku na terenie gmin wiejskich uruchomiono dwa bankomaty: w Niwiskch przy urzędzie gminy a także w Cmolasie

ap

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe