RANIŻÓW. Co z odszkodowaniem?

  • 28.07.2019, 21:42 (aktualizacja 28.07.2019, 21:42)
  • df

Podziel się:

Oceń:

RANIŻÓW. Co z odszkodowaniem? Fot. Joanna Serafin O zniszczonych drogach w Raniżowie, mówił podczas sesji wójt Grądziel.
Droga łącząca osiedla: Wilki, Plackówkę i Lisy w Raniżowie została, po majowych opadach deszczu i podtopieniach, zgłoszona jako uszkodzona.

- Zgłosiliśmy  tę drogę do protokołu szkodowego i oczywiście jest ona ujęta jako uszkodzona w całym przebiegu, jeśli chodzi o gminę Raniżów - wyjaśnił. radnym wójt Władysław Grądziel.

Jak dodał wójt, szkody na tej drodze zostały oszacowane na dość sporą kwotę, jeśli chodzi o podbudowę. - My w procedurze szkód powodziowych nie możemy jednak wykazać nic ponad to, co było, czyli, że był kamień i wnioskujemy o nawożenie drogi kamiennej, a nie możemy wnioskować o asfalt - stwierdził i podsumował:

-  Być może przy pozytywnej ocenie tego protokołu ta nawierzchnia będzie odtworzona w takiej strukturze kamiennej jak wcześniej.

df

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe