Kolbuszowa. Radny zgłasza braki w oświetleniu na jednym z osiedli

  • 02.08.2019, 10:30
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

Kolbuszowa. Radny zgłasza braki w oświetleniu na jednym z osiedli Fot. A. Pocałuń Kolbuszowski samorządowiec przedstawia sytuację, w której mieszkańcy skarżą się na nieświecące lampy. Osiedle Prefabet zmaga się z tym problemem zdecydowanie za długo, a rozwiązania problemu nie widać.
Radny Józef Fryc zwraca się do głowy magistratu o uzupełnienie braków w oświetleniu na osiedlu Prefabet. Są one dość duże, bo nie świeci około 20 lamp.

Kolbuszowski samorządowiec przedstawia sytuację, w której mieszkańcy skarżą się na nieświecące lampy. Osiedle Prefabet zmaga się z tym problemem zdecydowanie za długo, a rozwiązania problemu nie widać. Kolbuszowianie zaznaczają, że zamontowane lampy nie spełniają swojej roli, ponieważ klosze są tak brudne, że światło żarówki nie może się przez nie przebić.

 - Mimo tego, że lampa świeci, to efekty są marne - zaznacza w swojej interpelacji Józef Fryc. Samorządowiec do wiadomości burmistrza podaje konkretne numery słupów.

Anna Pocałuń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe