Kolbuszowa. Utrudnienia związane z inwestycją na jednej z ulic. Burmistrz zwraca się do mieszkańców

  • 02.08.2019, 14:30 (aktualizacja 02.08.2019, 14:49)
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

Kolbuszowa. Utrudnienia związane z inwestycją na jednej z ulic. Burmistrz zwraca się do mieszkańców Fot. Archiwum Korso Za wynikłe utrudnienia przedstawiciele gminy przepraszają. Proszą także o wyrozumiałość.
W ostatnich dniach na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej pojawiło się ogłoszenie od szefa gminy. Czego dotyczyło?

Jak dowiadujemy się z treści komunikatu, mieszkańcy ul. Partyzantów będą musieli jeszcze jakiś czas radzić sobie z utrudnieniami związanymi z budową. Dotyczy to prowadzonych robót w związku z inwestycją przebudowy kanalizacji ogólnospławnej na system kanalizacji rozdzielczej.

Za wynikłe utrudnienia przedstawiciele gminy przepraszają. Proszą także o wyrozumiałość. Jak możemy przeczytać w komunikacie, planowany termin zakończenia pracy to koniec sierpnia. Wcześniej planowano zakończyć modernizację do 31 lipca.

Przypomnijmy, że w lipcu 2017 roku w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej została podpisana umowa na realizację prac. Inwestycja została wtedy podzielona na dwie części.Gmina zapłaci 9 263 533,17 zł za prace związane z:

* budową sieci kanalizacji sanitarnej o łącznej długości 9 220,10 m,
* budową przyłączy kanalizacji sanitarnej o łącznej długości 2 156,90 m,
* budową sieci kanalizacji deszczowej o łącznej długości 3 884,00 m,
* odtworzeniem ulic kategorii KR2,
* odtworzeniem chodników i ciągów pieszo–jezdnych o nawierzchni z kostki brukowej.

Anna Pocałuń

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
maks
maks 03.08.2019, 20:06
Który to już termin zakończenia?

Pozostałe