PÓŁ DEKADY TEMU. Sprawdźcie, o czym pisaliśmy w 31. numerze Korso z 2014 roku

  • 06.08.2019, 10:30
  • Redakcja

Podziel się:

Oceń:

PÓŁ DEKADY TEMU. Sprawdźcie, o czym pisaliśmy w 31. numerze Korso z 2014 roku
Przedstawiamy Wam skrót informacji z lipca 2014 roku.

***

Policjanci z Kolbuszowej 3 sierpnia długo walczyli o życie mężczyzny, którego wydobyli z wody w Wilczej Woli. 24-latek zmarł po kilku godzinach w szpitalu. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że młody mężczyzna był mieszkańcem powiatu rzeszowskiego. 

*** 

Cmolasianie chcą nagłośnić sprawę nieprawidłowości w tamtejszym urzędzie. W tej sprawie piszą do wojewody. W liście mieszkańcy gminy Cmolas zwracają uwagę na złą, według nich, pracę urzędu. 

***

Mieszkańcy Kolbuszowej Górnej wciąż czekają na trakt dla pieszych po drugiej stronie krajowej "dziewiątki". - Aż ciarki przechodzą po plecach, gdy widzi się dziecko przechodzące na drugą stronę drogi - zauważa mieszkanka wsi. 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe