Jutro święto pszczół. Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej przygotowało sporo atrakcji

  • 07.08.2019, 20:30
  • df

Podziel się:

Oceń:

Jutro święto pszczół. Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej przygotowało sporo atrakcji Fot. Archiwum Od godz. 11 do 14 w MKL w Kolbuszowej będzie można wziąć udział w spotkaniu z pszczelarzem – poznać podstawowy sprzęt pszczelarski, wykonać świecę z węzy i odlewaną z formy.
W czwartek, 8 sierpnia, w całej Polsce obchodzone jest święto pszczół.

Od godz. 10 do 15 w Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej będzie można zagrać w grę terenową. Udział w niej można brać indywidualnie bądź drużynowo. Od godz. 11 do 14 będzie można wziąć udział w spotkaniu z pszczelarzem – poznać podstawowy sprzęt pszczelarski, wykonać świecę z węzy i odlewaną z formy. Dodatkową atrakcją będzie możliwość obserwowania pracy pszczół w ulu pokazowym oraz odwirowania i degustacji miodu prosto z plastra.  Atrakcje te zapewnią pszczelarze z pasieki "Maciejka" z Mielca.

 Wstęp do skansenu: bilet normalny – 10 zł, bilet ulgowy 7 zł, bilet rodzinny – 28 zł, dzieci do 7. roku życia – bezpłatnie.

 

df

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe