Gmina Niwiska. W Trześni można już zagrać na korcie tenisowym

  • 12.08.2019, 10:30
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

Gmina Niwiska. W Trześni można już zagrać na korcie tenisowym Fot. Archiwum Dzięki przeprowadzonej renowacji nawierzchni kortu tenisowego w Trześni będzie można znów zagrać w tenisa na profesjonalnie przygotowanym obiekcie.
Zakończono tam zaplanowane wcześniej prace. Co zostało zrobione?

Jak dowiadujemy się od przedstawicieli Urzędu Gminy w Niwiskach, kort tenisowy możemy zobaczyć w nowej odsłonie. 

Dzięki przeprowadzonej renowacji nawierzchni kortu tenisowego w Trześni będzie można znów zagrać w tenisa na profesjonalnie przygotowanym obiekcie. Prace modernizacyjne polegały m.in. na spulchnieniu kortu. Usunięto górną warstwę nawierzchni, która nie wiąże się ze świeżą mączką. Została dosypana nowa warstwa mączki. Osadzono oraz naciągnięto liny. Kort został wyprofilowany oraz nadano mu odpowiednich spadków.  

- Możemy korzystać z kortu tenisowego z prawdziwego zdarzenia - podkreślają i zachęcają do wypróbowania przedstawiciele magistratu w Niwiskach. 

Anna Pocałuń

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 14.08.2019, 10:55
Wszystko fajnie ale tylko w teorii, mieszkam w pobliżu kortu i tu nikt nie gra, w moim odczuciu to marnotrawienie samorządowych pieniędzy, jeśli faktycznie byłyby tam jakieś zajęcia to jeszcze zrozumiem ale tenis do tanich sportów nie należy, a i grać w niego mało kto umie. Inwestycja do tanich nie należała, może lepiej byłoby pomyśleć o toaletach, bo mamy XXI wiek a średniowiecze w postaci wychodków, zresztą dlugo by pisać
Józef
Józef 15.08.2019, 17:14
To kible budować? Po co? Kort i liczne puchary to jest przyszłość.
Edward
Edward 12.08.2019, 16:53
Kort jest potrzebny , będzie można rozgrywać różne mecze , dzieci , młodzież , dorośli będą mieli możliwość rozwijania swoich pasji , spędzać miło czas i walczyć o puchary ( wójta i inne ). Dobra inwestycja.

Pozostałe