Zawody sportowo-pożarnicze w Hucie Komorowskiej. Zobacz, kto znalazł się na podium turnieju

  • 13.08.2019, 17:30
  • df

Podziel się:

Oceń:

Zawody sportowo-pożarnicze w Hucie Komorowskiej. Zobacz, kto znalazł się na podium turnieju Fot. D. Flak Pierwsze miejsce zdobyła OSP z Majdanu Królewskiego.
W niedzielę, 4 sierpnia, w Hucie Komorowskiej odbyły się zawody sportowo-pożarnicze na szczeblu gminnym.

W zawodach wystąpiło siedem drużyn oraz poza konkurencją drużyna kobiet z OSP Komorów. Strażacy rywalizowali w dwóch konkurencjach, najpierw w sztafecie pożarniczej, potem w ćwiczeniu bojowym.

Pierwsze miejsce zdobyła OSP z Majdanu Królewskiego. Na drugiej pozycji ulokowała się OSP Huta Komorowska, a na trzeciej OSP Krzątka. Pozostałe miejsca zajęły kolejno: OSP Rusinów, OSP Komorów, OSP Brzostowa Góra i OSP Wola Rusinowska.

df

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe