Gmina Kolbuszowa. Radny Wójcicki chce kontroli

  • 14.08.2019, 17:30
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

Gmina Kolbuszowa. Radny Wójcicki chce kontroli Fot. Archiwum W pierwszej interpelacji do Jana Zuby radny zwraca się w imieniu mieszkańców. Apeluje on o montaż lustra drogowego.
Tym razem do burmistrza interpeluje członek prezydium rady miasta. Czego od lokalnych władz oczekuje Krzysztof Wójcicki?

W pierwszej interpelacji do Jana Zuby radny zwraca się w imieniu mieszkańców. Apeluje on o montaż lustra drogowego. Jak zaznacza, miejsca, gdzie jest ono niezbędne, to ulica 11 Listopada przy wyjeździe z urzędu skarbowego.

Jak podkreśla, w tym przypadku utrudnienia spowodowane są przez samochody, które zaparkowane są wzdłuż ulicy. Kierowcy przez to mają utrudnioną widoczność. Wójcicki zaznacza, że zamontowanie lustra poprawi bezpieczeństwo użytkowników tych dróg, jak i mieszkańców.

W drugiej interpelacji radny Krzysztof Wójcicki prosi o kontrolę. Samorządowiec z Kolbuszowej nadmienia, że po wiosennych ulewach i podtopieniach doszło do wielu awarii kanalizacji. Stało się to również na takich odcinkach, gdzie sieć kanalizacyjna jest jeszcze na gwarancji. Zaznacza także, że większość awarii została zgłoszona.

Część z uszkodzonych kanalizacji nie została naprawiona do dzisiaj. Podaje on na przykład chodnik przy ul. Janka Bytnara 35. Radny chce, aby została przeprowadzona kontrola, czy wszystkie usterki zostały naprawione. Prosi także o informację, czy kanalizacja, której upływa okres gwarancji, jest w pełni sprawna.

Anna Pocałuń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe