Festyn pod Sokołem. To już dziś!

  • 15.08.2019, 14:30
  • Joanna Serafin

Podziel się:

Oceń:

Festyn pod Sokołem. To już dziś!
Impreza odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej

Będzie to impreza z okazji 111. rocznicy wybudowania kolbuszowskiej Sokolni.

W wydarzeniu będą uczestniczyć miłośnicy zabytkowych rowerów, czyli retrocykliści z Kolbuszowej i Radomia.

Ponadto w programie występy zespołów Old Boys Band i Jelly Beans oraz Orkiestry Dętej MDK pod przewodnictwem Edwarda Guzika, która wykona swój "Letni koncert".

Z nowym repertuarem zaprezentują się Lasowiackie Hulaki. A uczestnicy festynu będą ustanawiać rekord wspólnego śpiewania i grania utworu "Kolbuszowa sentymentalnie" - Romana Dublańskiego z Hulaków. 

Wszyscy śpiewacy i gitarzyści otrzymają płyty zespołu i inne upominki. Uczestnicy imprezy będą mieli również okazję zobaczyć teledysk fotograf Magdaleny Małaczyńskiej.

Joanna Serafin

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe