Skarga nauczycieli na działania Roberta Roga. Wojewoda odpowiada

  • 17.08.2019, 17:30
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

Skarga nauczycieli na działania Roberta Roga. Wojewoda odpowiada Fot. A. Pocałuń Pedagogom nie spodobało się zachowanie przewodniczącego Rady Gminy w Niwiskach. Podczas strajku miał on grozić nauczycielom zwolnieniami.
Pedagogom nie spodobało się zachowanie przewodniczącego Rady Gminy w Niwiskach. Podczas strajku miał on grozić nauczycielom zwolnieniami.

3 czerwca na biurku wojewody Ewy Leniart pojawiła się skarga od pedagogów. Jednak, jak dowiedzieliśmy się od rzecznika, pismo zostało podpisane pismem komputerowym "Grupa Nauczycieli z terenu Gminy Niwiska", dodatkowo nie był wskazany adres nadawcy.

- Skargi i wnioski niezawierające imienia i nazwiska, nazwy oraz adresu wnoszącego pozostawia się bez rozpoznania - wyjaśniła Małgorzata Waksmundzka-Szarek, rzecznik prasowy wojewody.

Anna Pocałuń

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Józek
Józek 21.08.2019, 18:38
Pan Róg jest absolwentem tej szkoły , jest Przewodniczącym Rady Gminy więc chyba nauczyciele nawet z takiej małej szkoły źle nie uczą . Wykształcili także prokuratorów, nauczycieli i innych absolwentów którzy doskonale radzą sobie w życiu. Kultura i zachowanie odpowiednie to świadczy o dojrzałości. Szacunek dla Nauczycieli z tej szkoły , widzą że nakłady na oświatę są za male stąd słuszne protesty.
Nauczyciel
Nauczyciel 21.08.2019, 15:21
Jak pojawiła się osoba która chce wnieść coś nowego do tej gminy to ta stara ubecka ekipa robi wszystko żeby było tak jak było. Proszę się nie poddawać panie Róg. Tak naprawdę nie mogę zrozumieć dlaczego ten człowiek nie wystartował na wójta. Przecież ma ogromne poparcie społeczeństwa naszej gminy. Obecny wójt nie ma z nim żadnych szans.
Józek
Józek 22.08.2019, 21:34
Musi się jeszcze dużo uczyć i nabrać kultury i pamiętać, że dobre stanowisko służba a nie pogarda i dyktatura. ( i nie tak się zastanawiam czy to jest dla niektórych do przeskoczenia)
Misio
Misio 19.08.2019, 23:21
Popieram tego człowieka który obronił tych nauczycieli. To dzięki jego postawie mają dzisiaj możliwość pisać skargi. Ot prawdziwe ich oblicze. Chociaż myślę że to akcja kilku osób które chcą wprowadzić zamęt dla własnych interesów i na pewno nie jest to dobro nauczycieli. Tak czy tak świadczy to o ich ułomności. Przy takiej kadrze nauczycielskiej żadne pokolenie niczego dobrego się nie nauczy oprócz zepsucia które to środowisko serwuje naszym dzieciom. Dobrze że moje dzieci nie muszą chodzić do szkół na tej gminie. Jednak zawsze będę wspierał takich ludzi jak P. Róg. Tylko tacy ludzie mogą odbudować szacunek dla szkół na tej gminie.
Edward
Edward 19.08.2019, 17:06
Szacunek dla nauczycieli za ich pracę i wychowanie przyszłości naszego narodu. Ten kto zachowuje się butnie, arogancko i nie rozumie problemów oświaty to świadczy o wielkiej ułomności i małości tego człowieka. Nauczyciele mają prawo do strajku i upominać się o godziwe wynagrodzenie. Nie można być dyktatorem i narzucać wszystkim swojego zdania . Proszę się o tą szkołę troszczyć , o dzieci tam się uczące wspierać nauczycieli w ich szlachetnej pracy i starć się jeszcze bardziej zrozumieć problemy środowiska nauczycielskiego. Pozdrawiam wszystkich tam uczących Nauczycieli.- wielki dla Was szacunek i uznanie.
N
N 18.08.2019, 14:03
Typowe dla gminy Niwiska. Tchórzem podszyte towarzystwo, Nawet się boją podpisać, bo chcą w ten sposób wszystkich nauczycieli w tę rozróbę wciągać...
mundus
mundus 18.08.2019, 07:21
Zona mi tu podpowiada ze nauczyciele z Kosów szaleja,i jeszcze mówi ze niech siedzą cicho na d..pie,jak nie maja już i tak kogo uczyć.I jeszcze mówi,ze gdyby nie Róg,to szkoła w Kosowach była by ,,kaput",nie pytam dlaczego bo gówno mnie to obchodzi.A strajk tak ,był POLITYCZNY wywołany przez wariatów ilewactwo.Szacunek panie Robercie Róg!
Edward
Edward 19.08.2019, 17:08
Na naukę nigdy nie jest za późno - proponuję nadrobić zaległości edukacyjne .
nunek
nunek 17.08.2019, 21:48
Z tego co pamietam,to strajk nauczycielski był polityczny.Wywołały go osoby,z klubu ,,czerwonej zarazy" pragnacy osłabic rząd PiS,a na jego miejsce wprowadzać złodziei z PO-PSL,wariatów oraz pedałów od biedronia.Ot cała prawda.Nie spodziewał bym się,ze w mojej gminie sa osoby popierajace zdziczenie w szkole.

Pozostałe