Gmina Raniżów dostanie pieniądze na realizację projektu "Czysta Energia"

  • 18.08.2019, 14:30
  • Dominika Flak

Podziel się:

Oceń:

Gmina Raniżów dostanie pieniądze na realizację projektu "Czysta Energia" Fot. D. Flak Informację na temat temat przekazał Marek Margański, sekretarz gminy Raniżów.
Gmina Raniżów wspólnie z gminą Tryńcza zostały ujęte w zaktualizowanej liście podstawowej projektów wybranych do dofinansowania w ramach działania "Czysta Energia".

Zarząd Województwa wybrał do dofinansowania kolejne cztery projekty w ramach działania  Rozwój OZE (Odnawialnych Źródeł Energii) – projekty "parasolowe". Wśród nich znalazł się projekt złożony przez gminę Tryńcza (partner gmina Raniżów) pn. "Czysta energia w Gminie Tryńcza i Gminie Raniżów".

Koszt projektu wynosi 12 mln 420 tys. zł,  w tym dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego - 9 mln 569 tys. 159 zł 90 gr.

Przypomnijmy, że w ramach projektu mieszkańcy gminy mogli starać się o dofinansowanie i składać wnioski na zakup i montaż czterech instalacji: kolektorów słonecznych, pomp ciepła, kotłów na biomasę lub instalacji fotowoltaicznych.

Dominika Flak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe