Kandydaci PiS do Sejmu. Sprawdź kto startuje z powiatu kolbuszowskiego

  • 16.08.2019, 13:12 (aktualizacja 19.08.2019, 19:13)
  • js
Podziel się:
Oceń:
Kandydaci PiS do Sejmu. Sprawdź kto startuje z powiatu kolbuszowskiego Fot. Archiwum Korso Wybory odbędą się w październiku.
Przewodniczący Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości przedstawił dzisiaj (16 sierpnia) pełny skład list wyborczych PiS do Sejmu i Senatu. Wybory parlamentarne odbędą się 13 października.

Na liście nie zabrakło Zbigniewa Chmielowca, wieloletniego posła z Kolbuszowej. Startuje on z nr 9. 

Wśród 30 kandydatów z okręgu rzeszowskiego nr 23, znajdziemy jeszcze jedną osobę z powiatu kolbuszowskiego - jest nią Anna Trawińska, radna z gminy Majdan Królewski. 

js

Zdjęcia (3)


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
tomek
tomek 29.08.2019, 10:42
każdy kandydat z Kolbuszowej jest lepszy od Chmielowca
tak tylko anna
tak tylko anna 19.08.2019, 10:07
Anna to ta co mówiła w Korso o tym, że jest "sama wśród samców" jako radna w radzie gminy w majdanie ?? w poprzedniej kadencji???
cc
cc 19.08.2019, 08:10
Anna - Pierwsza klasa Posłanka miodzio
Basia
Basia 18.08.2019, 00:17
on ?????? nieeee już chyba dość!!!! nie chcemy już patrona gospodyń wiejskich!!!!
Prawie sąsiad
Prawie sąsiad 17.08.2019, 23:32
Po zawodówce do Sejmu, Pani to ma tupet. Do szkoły by poszła,maturę by zrobiła. W Samoobronie byli lepsi kandydaci. Cóż za intelektualistka z Krzątki.Do szkoły chodzić się nie chciało, kamieniami się na szkołę rzucało i do sejmu by się chciało.Ludzie to się potrafią przecenić.Brawo PIS za tak wspaniałe kadry i niektórych kandydatów do prestiżowych urzędów.
adam
adam 16.08.2019, 20:52
PiS,nie jest z moich marzeń,alejest JEDYNA partią,na którą mozna oddać głos.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 16.08.2019, 15:41
Lobby niezastąpionego posła Chmielowca udało się po raz kolejny zablokować kandydaturę Bogdana Romaniuka, to się nazywa dobra zmiana!
Mieszkaniec 2
Mieszkaniec 2 27.08.2019, 15:11
Pan Bogdan Romaniuk jest sprawniejszy i więcej pomógłby naszemu powiatowi niż Pan Chmielowiec ( rodzina duża to głos oddadzą ) Panie Chmielowiec mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego to nie tylko ludzie z Pana rodziny niech Pan zacznie działać a nie opowiadać o jasełkach w Gminie Bojanów!
B
B 16.08.2019, 15:01
PiS krytykować wolno, waszej pisaniny, nie! Kandydatka z powiatu kolbuszowskiego, zgodnie ze zdjęciem, które zamieściliście, ma nr 26, nie 23, jak napisaliście!
Redakcja
Redakcja 18.08.2019, 16:57
Proszę czytać ze zrozumieniem - nr 23 - to numer okręgu wyborczego, a nie numer kandydatki na liście.
B
B 16.08.2019, 14:13
Nie macie kogoś, kto by wam korektę tekstu zrobił, droga redakcjo?! A i zdjęcia też umieszczone niezbyt dobrze...
Anty
Anty 16.08.2019, 13:45
Nie mogę patrzeć już nawet na logo pisu, ludzie obudzcie się
Mieszkaniec 2
Mieszkaniec 2 27.08.2019, 15:13
A ja na to jak Hitler ze znaku szczęści zrobił symbol terroru/nienawiści i jak tak samo jak Hitler teraz LGBT obrzydza mi TĘCZĘ.!!! Lemingi obudźcie się!!!
Ula
Ula 17.08.2019, 16:23
Zastanawiam się czy góra pisu wie co się dzieje w Kolbuszowej ciekawe??


Pozostałe