Zmiana na stołku dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kolbuszowej

  • 19.08.2019, 19:00
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

Zmiana na stołku dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kolbuszowej Fot. Archiwum Korso Obecnie pełniącą obowiązki dyrektora jednostki jest Elżbieta Mikołajczyk, która tę funkcję sprawowała przez wiele lat. 
Po ogłoszonym konkursie na dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kolbuszowej nikt nie zgłosił swojej kandydatury. Dlaczego powiat szukał nowego pracownika?

Poprzednią osobą, która piastowała to stanowisko od 2017 roku, była Dorota Frankiewicz. Obecnie pełniącą obowiązki dyrektora jednostki jest Elżbieta Mikołajczyk, która tę funkcję sprawowała przez wiele lat. 

Jak dowiadujemy się od Józefa Kardysia, kolbuszowskiego starosty, Dorota Frankiewicz dostała wypowiedzenie ze stanowiska dyrektora. Powód? Jak wyjaśnia włodarz powiatu, w oświadczeniu majątkowym Doroty Frankiewicz, pojawiła się informacja, że ma ona zarejestrowaną na siebie firmę. Dlatego też zgodnie z ustawą włodarz powiatu musiał pozbawić Frankiewicz stanowiska. Jeżeli chciałaby ona wrócić na dyrektorski stołek, musiałaby zamknąć swoją działalność. 

Szef powiatu odnosi się do tematu krótko. - W czasie kiedy pełniła funkcję dyrektora, nie powinna mieć na siebie zarejestrowanej działalności gospodarczej - podkreślił Józef Kardyś. 

Anna Pocałuń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe