Parafia zainwestuje w Hucinie

  • 15.11.2016, 06:25
  • Paulina Depa

Podziel się:

Oceń:

Parafia zainwestuje w Hucinie Archiwum Korso
Przy parafiach w całej Polsce powstają farmy fotowoltaiczne. Propozycję wybudowania takiego obiektu przedstawił również proboszcz parafii Kosowy.

Ksiądz Stanisław Orszak zwrócił się do Rady Gminy w Niwiskach o wyrażenie zgody na odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy dzierżawy. Ponieważ parafia nie posiada własnego gruntu, chciałaby wydzierżawić działkę gminną. O tej inwestycji radni dyskutowali podczas październikowej sesji. Pod uwagę brana jest działka o powierzchni 0,43 ha zlokalizowana w Hucinie.

Więcej w 45 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie
 

Paulina Depa

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe