"Kolbuszowa sentymentalnie" - zobacz teledysk Magdaleny Małaczyńskiej |WIDEO|

  • 19.08.2019, 22:43 (aktualizacja 19.08.2019, 23:05)
  • js
Podziel się:
Oceń:
"Kolbuszowa sentymentalnie" - zobacz teledysk Magdaleny Małaczyńskiej |WIDEO| Fot. Archiwum Korso Zdjęciami do teledysku, i jego montażem, zajęła się Magdalena Małaczyńska z Kolbuszowej.
Autorką klipu jest znana w mieście nad Nilem, ale i nie tylko, fotografka. Piosenkę "Kolbuszowa sentymentalnie" napisał Roman Dublański, który wykonał ją wspólnie z Lasowiackimi Hulakami.

Grupa folkowa powstała w ubiegłym roku w Kolbuszowej. - Muzyka Lasowiackich Hulaków to folk oparty na tradycyjnych ludowych melodiach, zaaranżowanych przez Jurka Wronę oraz autorskie emocjonalne teksty i kompozycje Romka Dublańskiego, odnoszące się nostalgicznie do czasów minionych - tak o Hulakach mówią przedstawiciel MDK w Kolbuszowej. 

Muzycy od dłuższego czasu współpracują z Magdaleną Małaczyńską. Jest ona również autorką zdjęć zamieszczonym w kalendarzu wydanym przez dom kultury. 

 

 

"KOLBUSZOWA SENTYMENTALNIE"

  • tekst i muzyka - Roman Dublański

skład zespołu:

  • Roman Dublański- wokal, gitara
  • Jerzy Wrona - klarnet
  • Dorota Jamróz - wokal, skrzypce
  • Barbara Rząsa - wokal, flet
  • Ryszard Wrona - pianino, akordeon
  • Albert Kostuj - perkusja
  • Ryszard Bajor - klarnet
  • Przemysław Przywara - gitara akustyczna
  • Dawid Klimkowski - gitara basowa

Jerzy Dziobak - realizacja dźwięku
Magdalena Małaczyńska - zdjęcia i montaż teledysk

js

Zdjęcia (1)


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
KRIS
KRIS 16.09.2019, 23:12
Pani Magda jest OK!! Dobrze że jest z nami!!
Bozena Wrona Gawor
Bozena Wrona Gawor 04.09.2019, 22:16
Roman , Jurek , Ryszard milo Was widziec i slyszec po latach .Moc serdecznych pozdrowien dla Was i calego Zespolu oraz tworcow klipu przesyla Bozenka z Chicago ❤❤❤❤❤
KAROL
KAROL 04.09.2019, 00:10
Teledysk z duszą.!! W zespole zmiany na plus , szukajcie klawiszowca z jaJAMI.
Artek
Artek 27.08.2019, 22:23
Panie Romanie-piosenka jest *** !! Zrobił pan Kolbuszowej prezent najwyższej klasy, który przetrwa wieki. !!! Pozdrawiam Pana i zespół- życzę sukcesów!!
ANNA-wielbicielka
ANNA-wielbicielka 27.08.2019, 20:42
Taki powrót do muzyki z taką piosenką to sztuka!! Czekam na następne - jakiś sonet dla Kolbuszowej ?
Naucztciel
Naucztciel 24.08.2019, 08:35
Kto wie ile miast w Polsce ma piosenkę o swojej miejscowości ?
EWA
EWA 24.08.2019, 07:08
Ta piosenka nobilituje Kolbuszową w przestrzeni publicznej , Urodziłam się w Kolbuszowej a mieszkam w Finlandii -
ANNA-KRAKÓW
ANNA-KRAKÓW 23.08.2019, 08:02
Piękna piosenka !!
Grzegorz
Grzegorz 23.08.2019, 07:35
Roman tą piosenką pokazałeś swoją WIELKOŚĆ !!! Kolega z czasów studiów na WSPiA w Rzeszowie .
Sabina i koleżanki
Sabina i koleżanki 29.08.2019, 22:11
Zawsze wyjątkowy kolorowy Rzeszowski ptak ,ale że taka muza w Twoim sercu gra??
Michał
Michał 22.08.2019, 08:41
Dobrze że są tacy ludzie w Kolbuszowej którzy rozsławiają nasze miasteczko.Jest ich garstka ,więc szanujmy ich i wspierajmy!! Pani Magdo fajnie!!
Artysta- malarz USA
Artysta- malarz USA 21.08.2019, 07:22
Ta pieśń o Kolbuszowej ,jej tekst to ,,ODA,,prawdziwy Hymn. --Oda w literaturze to utwór liryczny , który charakteryzuje się wzniosłością tematu i stylu ,sławi ideę ,wydarzenie .Prawda???? To się nam porobiło w Kolbuszowej!!! Pozdrawiam znajomych artystów.
MUZYK
MUZYK 16.09.2019, 19:54
Jestem dumny z mojego MIASTA KOLBUSZOWEJ i TEJ PIĘKNEJ PIOSENKI !! GRATULACJE DLA AUTORA !!!
GOSIA
GOSIA 09.09.2019, 09:28
W Kolbuszowej jest kilku muzyków- starszych i młodszych, utalentowanych. Ta piosenka jest tego przykładem.
AGATA- TORONTO
AGATA- TORONTO 20.08.2019, 23:24
ILE W PANU CIEPŁA,MIŁOŚCI -TO JEST PIOSENKA KTÓRA POWINNA UCZYĆ INNYCH SUBTELNOŚCI , UCZUCIA , OSOBOWOŚCI I SKROMNOŚCI .ŁZY SIĘ LEJĄ , ALE SŁUCHAM NA OKRĄGŁO !! DZIĘKUJĘ
AGATA -TORONTO
AGATA -TORONTO 28.08.2019, 07:28
Jak myślisz inaczej , napisz i podpisz się.Nie psuj mojej wypowiedzi.
Jagoda
Jagoda 20.08.2019, 08:38
Wreszcie coś się dzieje w Kolbuszowej ! Zespół i teledysk na 5 !
Andrzej W.
Andrzej W. 20.08.2019, 07:37
Zespół zaczął z wysokiego C.piosenką o Kolbuszowej. A pani Magdalena rośnie wraz z zespołem.Gratulacje!
Amator
Amator 20.08.2019, 01:06
Szkoda ze Pani fotograf zapomniała o kompozycji, kadrowaniu i innych szczegółach

Pozostałe