"Kolbuszowa sentymentalnie" - zobacz teledysk Magdaleny Małaczyńskiej |WIDEO|

  • 19.08.2019, 22:43 (aktualizacja 19.08.2019, 23:05)
  • js

Podziel się:

Oceń:

"Kolbuszowa sentymentalnie" - zobacz teledysk Magdaleny Małaczyńskiej |WIDEO| Fot. Archiwum Korso Zdjęciami do teledysku, i jego montażem, zajęła się Magdalena Małaczyńska z Kolbuszowej.
Autorką klipu jest znana w mieście nad Nilem, ale i nie tylko, fotografka. Piosenkę "Kolbuszowa sentymentalnie" napisał Roman Dublański, który wykonał ją wspólnie z Lasowiackimi Hulakami.

Grupa folkowa powstała w ubiegłym roku w Kolbuszowej. - Muzyka Lasowiackich Hulaków to folk oparty na tradycyjnych ludowych melodiach, zaaranżowanych przez Jurka Wronę oraz autorskie emocjonalne teksty i kompozycje Romka Dublańskiego, odnoszące się nostalgicznie do czasów minionych - tak o Hulakach mówią przedstawiciel MDK w Kolbuszowej. 

Muzycy od dłuższego czasu współpracują z Magdaleną Małaczyńską. Jest ona również autorką zdjęć zamieszczonym w kalendarzu wydanym przez dom kultury. 

 

 

"KOLBUSZOWA SENTYMENTALNIE"

  • tekst i muzyka - Roman Dublański

skład zespołu:

  • Roman Dublański- wokal, gitara
  • Jerzy Wrona - klarnet
  • Dorota Jamróz - wokal, skrzypce
  • Barbara Rząsa - wokal, flet
  • Ryszard Wrona - pianino, akordeon
  • Albert Kostuj - perkusja
  • Ryszard Bajor - klarnet
  • Przemysław Przywara - gitara akustyczna
  • Dawid Klimkowski - gitara basowa

Jerzy Dziobak - realizacja dźwięku
Magdalena Małaczyńska - zdjęcia i montaż teledysk

js

Zdjęcia (1)

Lasowiackie Hulaki. Fot. Magdalena Małaczyńska

Lasowiackie Hulaki. Fot. Magdalena Małaczyńska

Lasowiackie Hulaki. Fot. Magdalena Małaczyńska

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Pinokio
Pinokio 20.01.2020, 20:23
Ten ma parcie na szkło . Schowajcie go z tyłu, a tych młodych wstawcie w jego miejsce !
Kolbuszowiak
Kolbuszowiak 12.11.2019, 19:36
To pierwszy w historii zespół muzyczny w Kolbuszowej ,który gra swoje kompozycje i ma coś do powiedzenia na scenie muzycznej. A hitem zespołu to ,,KOLBUSZOWA SENTYMENTALNIE,,Przyznam że robi wrażenie !
KRIS
KRIS 16.09.2019, 23:12
Pani Magda jest OK!! Dobrze że jest z nami!!
Bozena Wrona Gawor
Bozena Wrona Gawor 04.09.2019, 22:16
Roman , Jurek , Ryszard milo Was widziec i slyszec po latach .Moc serdecznych pozdrowien dla Was i calego Zespolu oraz tworcow klipu przesyla Bozenka z Chicago ❤❤❤❤❤
KAROL
KAROL 04.09.2019, 00:10
Teledysk z duszą.!! W zespole zmiany na plus , szukajcie klawiszowca z jaJAMI.
Artek
Artek 27.08.2019, 22:23
Panie Romanie-piosenka jest *** !! Zrobił pan Kolbuszowej prezent najwyższej klasy, który przetrwa wieki. !!! Pozdrawiam Pana i zespół- życzę sukcesów!!
ANNA-wielbicielka
ANNA-wielbicielka 27.08.2019, 20:42
Taki powrót do muzyki z taką piosenką to sztuka!! Czekam na następne - jakiś sonet dla Kolbuszowej ?
Naucztciel
Naucztciel 24.08.2019, 08:35
Kto wie ile miast w Polsce ma piosenkę o swojej miejscowości ?
EWA
EWA 24.08.2019, 07:08
Ta piosenka nobilituje Kolbuszową w przestrzeni publicznej , Urodziłam się w Kolbuszowej a mieszkam w Finlandii -
ANNA-KRAKÓW
ANNA-KRAKÓW 23.08.2019, 08:02
Piękna piosenka !!
Grzegorz
Grzegorz 23.08.2019, 07:35
Roman tą piosenką pokazałeś swoją WIELKOŚĆ !!! Kolega z czasów studiów na WSPiA w Rzeszowie .
Sabina i koleżanki
Sabina i koleżanki 29.08.2019, 22:11
Zawsze wyjątkowy kolorowy Rzeszowski ptak ,ale że taka muza w Twoim sercu gra??
Michał
Michał 22.08.2019, 08:41
Dobrze że są tacy ludzie w Kolbuszowej którzy rozsławiają nasze miasteczko.Jest ich garstka ,więc szanujmy ich i wspierajmy!! Pani Magdo fajnie!!
Artysta- malarz USA
Artysta- malarz USA 21.08.2019, 07:22
Ta pieśń o Kolbuszowej ,jej tekst to ,,ODA,,prawdziwy Hymn. --Oda w literaturze to utwór liryczny , który charakteryzuje się wzniosłością tematu i stylu ,sławi ideę ,wydarzenie .Prawda???? To się nam porobiło w Kolbuszowej!!! Pozdrawiam znajomych artystów.
MUZYK
MUZYK 16.09.2019, 19:54
Jestem dumny z mojego MIASTA KOLBUSZOWEJ i TEJ PIĘKNEJ PIOSENKI !! GRATULACJE DLA AUTORA !!!
GOSIA
GOSIA 09.09.2019, 09:28
W Kolbuszowej jest kilku muzyków- starszych i młodszych, utalentowanych. Ta piosenka jest tego przykładem.
AGATA- TORONTO
AGATA- TORONTO 20.08.2019, 23:24
ILE W PANU CIEPŁA,MIŁOŚCI -TO JEST PIOSENKA KTÓRA POWINNA UCZYĆ INNYCH SUBTELNOŚCI , UCZUCIA , OSOBOWOŚCI I SKROMNOŚCI .ŁZY SIĘ LEJĄ , ALE SŁUCHAM NA OKRĄGŁO !! DZIĘKUJĘ
AGATA -TORONTO
AGATA -TORONTO 28.08.2019, 07:28
Jak myślisz inaczej , napisz i podpisz się.Nie psuj mojej wypowiedzi.
Jagoda
Jagoda 20.08.2019, 08:38
Wreszcie coś się dzieje w Kolbuszowej ! Zespół i teledysk na 5 !
Andrzej W.
Andrzej W. 20.08.2019, 07:37
Zespół zaczął z wysokiego C.piosenką o Kolbuszowej. A pani Magdalena rośnie wraz z zespołem.Gratulacje!
Amator
Amator 20.08.2019, 01:06
Szkoda ze Pani fotograf zapomniała o kompozycji, kadrowaniu i innych szczegółach

Pozostałe