Dzień Działkowca w Rodzinnych Ogrodach Działkowych Prefabet w Kolbuszowej

  • 24.08.2019, 07:30
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

Dzień Działkowca w Rodzinnych Ogrodach Działkowych Prefabet w Kolbuszowej Fot. Organizatorzy Dnia działkowca Dla dzieci przygotowano liczne zabawy i konkursy, w których chętnie brały udział.
Za nami Dzień Działkowca w Rodzinnych Ogrodach Działkowych Prefabet w Kolbuszowej. Były zabawy, nagrody i podziękowania. Organizatorzy zagwarantowali wspaniałą zabawę.

- Gdy mamy działkowe święto, u nas zawsze jest piękna pogoda - przypomniał Andrzej Chmielowski, prezes zarządu Rodzinnych Ogrodów Działkowych. - Tak samo było w sobotę, 10 sierpnia, kiedy to świętowaliśmy Dzień Działkowca, po serdecznym powitaniu wszystkich działkowców, ich rodziny oraz przybyłych gości. Wśród nich nie zabrakło również lokalnych samorządowców, jak i dyrektorów przedszkoli i szkół - dodaje. 

Po krótkich przemówieniach zaproszonych gości Prezes Okręgu Podkarpackiego wręczył odznaczenia związkowe najbardziej zasłużonym działkowcom oraz dyplomy i nagrody w konkursie na najpiękniejszą działkę w ROD Prefabet. Podsumowano również spotkania w ramach projektu edukacyjnego, który realizowany był dzięki wsparciu finansowemu i przy dobrej współpracy z gminą Kolbuszowa. Przedstawiciele szkół i przedszkoli otrzymali podziękowania za współpracę i otrzymali okolicznościowe pamiątki.

Po zakończeniu głównych uroczystości przyszła pora na działkowy piknik. Były konkursy i zabawy dla dzieci, w tym rozbijanie piniaty. Nie dzieciaki czekało malowanie twarzy, dmuchana skocznia, stoisko z popcornem i watą cukrową. Na koniec każde dziecko otrzymało upominki od zarządu ROD Prefabet. - Na stołach królowały przetwory z działkowych zbiorów, domowe ciasta, pieczone kiełbaski, udka i przepyszny bigos. Działkowa zabawa trwała do późnych godzin nocnych, a zebranych pożegnał długo oczekiwany deszcz - podsumował Andrzej Chmielowski. 

Anna Pocałuń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe