Gmina Dzikowiec chce sprzedać czternaście działek przeznaczonych pod budowę domów jednorodzinnych

  • 24.08.2019, 17:30
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Gmina Dzikowiec chce sprzedać czternaście działek przeznaczonych pod budowę domów jednorodzinnych Fot. B. Posłuszny - Oczekiwania mieszkańców są dość duże, aby część tych działek została przeznaczona dla nich - mówił Józef Tęcza, wójt. - Chcemy przeznaczyć je na sprzedaż, aby mieszkańcy mogli wybudować swoje domy i tutaj zamieszkać - podkreślił wójt.
Nieruchomości przeznaczone do sprzedaży są położone na terenie Nowego Dzikowca i Dzikowca w jednym kompleksie.

Teren działek jest płaski, nieużytkowany i nieuzbrojony. Nieruchomości posiadają możliwość dostępu do uzbrojenia w wodę, energię elektryczną, kanalizację sanitarną i gaz.

Działki te są o kształcie regularnym. Dojechać do nich można drogą powiatową. - W terenie wydzielono drogi dojazdowe, obecnie nie są urządzone, gruntowe - informuje Józef Tęcza, wójt gminy Dzikowiec. 

Sąsiedztwo działek stanowi zabudowa jednorodzinna i zagrodowa, tereny rolne i leśne. Jak dodaje włodarz, nieruchomości to tereny przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną. 

- Nieruchomości mają być sprzedane w drodze przetargu - podkreśla szef dzikowieckiej gminy.

 


Gmina chce sprzedaż 14 działek o powierzchni od około 8 do 14,5 ara. Ceny wahają się od 35 do około 43 tys. zł (bez podatku VAT).

Bartosz Posłuszny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe