Gmina Cmolas. Zgłoś się i oddaj eternit

  • 24.08.2019, 19:00
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Gmina Cmolas. Zgłoś się i oddaj eternit Fot. Archiwum
Bernadetta Wolak-Posłuszny, radna z gminy Cmolas, dopytuje o odbiór eternitu od mieszkańców gminy Cmolas. Jak można się go pozbyć?

 

Jak podkreślił w swojej wypowiedzi Eugeniusz Galek, wójt gminy Cmolas, dobrze by było spotęgować akcję pozbywania się eternitu. - Rozpoczynamy szykowanie wniosku aplikacyjnego i chcielibyśmy widzieć, ile ton już w tym roku jest do oddania - zaznaczył.

Jan Kardyś, kierownik Referatu Gospodarki Gruntami i Rolnictwa w Urzędzie Gminy w Cmolasie, poinformował, że wszystkie wnioski są składane systematycznie przez cały rok. - Ile dostaniemy środków, tyle będziemy mogli usunąć eternitu z naszego terenu.  Jeżeli ktoś ma eternit, to niech się zgłasza na bieżąco - mówił. 

Bartosz Posłuszny

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Cmolesianin
Cmolesianin 24.08.2019, 20:56
Najprzód sprzedali i to było ekologiczne, zdrowe i legalne, a teroz za darmo by chcieli łodebrać.

Pozostałe