Radny interweniuje po raz drugi w tej samej sprawie

  • 25.08.2019, 10:30
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

Radny interweniuje po raz drugi w tej samej sprawie Fot. A. Pocałuń
Radny ponownie interweniuje w imieniu mieszkańców, jak i pacjentów nefrologii. Czy i tym razem jego prośba zostanie szybko zrealizowana?

Jak napisał Józef Fryc, radny z Kolbuszowej, o przygotowanie interpelacji został poproszony przez mieszkańców. Problem dotyczy zarośli na ul. Kolejowej w Kolbuszowej. Samorządowiec prosi o usunięcie zarośli i traw na poboczu oraz chodniku. - Mając na uwadze oczekiwania mieszkańców, które są uzasadnione, proszę o podjęcie działań w celu usunięcia tych przeszkód - podkreślił Fryc w swojej interpelacji do szefa gminy.

Anna Pocałuń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe