WYBORY 2019: Nie musisz być zameldowany, żeby zagłosować

  • 27.08.2019, 14:30 (aktualizacja 27.09.2019, 08:50)
  • ms

Podziel się:

Oceń:

WYBORY 2019: Nie musisz być zameldowany, żeby zagłosować Fot. Archiwum Sprawdź, co zrobić by zagłosować w wyborach bez meldunku w ogóle. Pobierz wniosek!
Po wieloletnich skargach Polaków wreszcie uporządkowano kwestię głosowania podczas wyborów osób, które z różnych powodów nie mają w ogóle stałego zameldowania. Co musisz zrobić, by wziąć udział w wyborach? O czym musisz pamiętać? Jakie dokumenty są Ci potrzebne?

Osoby nie posiadające w ogóle meldunku w latach poprzednich miały problem z wpisaniem się do rejestru wyborców. Osobą bez meldunku jest pani Ania, która zapytała nas, co ma zrobić w sytuacji, kiedy sprzedała swoje mieszkanie, a co za tym idzie musiała się wymeldować. Ponieważ jest na etapie szukania nowego mieszkania i nie wie, czy je kupi przed wyborami, nie jest w stanie podać adresu stałego zamieszkania/zameldowania. Co wtedy?

ms

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
?
? 27.08.2019, 18:06
Co ucięło tekst?

Pozostałe