Ruszają dwie nowe linie autobusowe w naszym powiecie [ROZKŁAD JAZDY]

  • 27.08.2019, 10:49 (aktualizacja 27.08.2019, 14:27)
  • js

Podziel się:

Oceń:

Ruszają dwie nowe linie autobusowe w naszym powiecie [ROZKŁAD JAZDY] Fot. Archiwum Korso Autobusy będą zatrzymywać się na dworcu w Kolbuszowej.
To już pewne. Od poniedziałku, 2 września, ruszają dwie linie autobusowe zorganizowane wspólnie przez gminę Kolbuszowa i gminę Niwiska. Publikujemy czytelne rozkłady jazdy przygotowane przez urzędników z Niwisk.

- Cieszymy się z tego, że autobusy wrócą tam, gdzie mieszkańcy tego oczekiwali. Od września uruchamiamy dwie linie, z których będą korzystać nie tylko uczniowie dojeżdżający do szkół, ale także osoby, które nie miały czym dojechać np. do lekarza - mówi Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej. 

Gminie, wspólnie z samorządem z Niwisk, udało się pozyskać 26,5 tys. zł, jako dopłatę do przewozów autobusowych (na okres od września do końca tego roku). W ramach tej kwoty uruchomione zostaną dwie linie. Autobusy będą kursować w dni robocze.


Rozkład jazdy autobusów na linii:
KOSOWY - WERYNIA
przez: Hucina - Niwiska - Trześń - Hucisko - Zapole - Nowa Wieś - Kolbuszowa

Sprzedaż biletów miesięcznych 30 sierpnia 2019 w godz. 9 - 12 w Urzędzie Gminy Niwiska p. 7

Rozkład jazdy autobusów na linii:
KOLBUSZOWA – DOMATKÓW
przez: Bukowiec- Przedbórz - Leszcz

Sprzedaż biletów miesięcznych 2-3 IX 2019 u przewoźnika w autobusie 

 

js

Zdjęcia (2)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Z trochę innej beczki
Z trochę innej beczki 28.08.2019, 13:22
Tym czasem budynek naszego dworca jak straszył tak straszy... porażka...
Mieszkaniec
Mieszkaniec 27.08.2019, 21:50
Ale szał! W Raniżowie maja kilkanaście kursów do Rzeszowa i ciągle mówią że nie ma czym dojechać. Tu 2 kursy... I święto we wsi.

Pozostałe