Pół dekady temu. Zobaczcie, o czym wtedy pisaliśmy

  • 29.08.2019, 14:30
  • df

Podziel się:

Oceń:

Pół dekady temu. Zobaczcie, o czym wtedy pisaliśmy Fot. Archiwum Co tydzień w naszej gazecie publikujemy, co m.in. wydarzyło się "Pół dekady temu".
Sprawdźcie, o czym pisaliśmy w 35. numerze Korso z 2014 roku.

 

***

Radni gminy Cmolas przyjęli uchwałę o konsultacjach społecznych. Sołtysi obawiają się, że uchwała będzie obwiązywać tylko na papierze, a rada i tak będzie rządzić po swojemu.

 

***

Julian Dragan, sołtys Weryni, przyszedł do urzędu zapytać o rozbudowę szkoły w swojej miejscowości i został wyproszony przez wiceburmistrza Marka Gila. - Nie życzę sobie takiego traktowania. To jest trochę upokarzające! - grzmiał na sesji weryński radny.

df

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe