Radny z Kolbuszowej Górnej po raz kolejny napisał interpelację. Czego tym razem dotyczyła?

  • 30.08.2019, 17:30
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

Radny z Kolbuszowej Górnej po raz kolejny napisał interpelację. Czego tym razem dotyczyła? Fot. A. Pocałuń Michał Karkut znowu interpelował.
Tym razem zainteresowany jest sprawami finansowymi.

W tym przypadku adresatem jego interpelacji jest Krzysztof Wilk, przewodniczący rady miejskiej w Kolbuszowej. Radny Michał Karkut zwraca się z prośbą o przedstawienie kosztów związanych z funkcjonowaniem rady miejskiej za pierwsze półrocze 2019 roku. 

Samorządowiec chce dowiedzieć się, ile pieniędzy zostało wydanych na diety radnych. Michał Karkut prosi także o przedstawienie przedsięwzięć oraz ich wartości pieniężnej, które zostały wsparte dzięki decyzjom przewodniczącego Wilka. Dokładnie chodzi o te decyzje, które zostały sfinansowane z pieniędzy rady miejskiej w 2019 roku. 

Anna Pocałuń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe