Czego potrzebują mieszkańcy osiedla za Bratem Albertem? Radny apeluje w ich sprawie

  • 31.08.2019, 14:30
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

Czego potrzebują mieszkańcy osiedla za Bratem Albertem? Radny apeluje w ich sprawie Fot. A. Pocałuń Zasadne jest zamontowanie oznaczenia informującego o dojeździe do parku pod tabliczką z nazwą ulicy - podkreśla w interpelacji radny Kaczanowski.
Radny zabrał głos w imieniu mieszkańców jednego z osiedli. Jaki temat poruszył?

Adam Kaczanowski apeluje na sesji, czego potrzebują mieszkańcy osiedla za Bratem Albertem.

Na skrzyżowaniu z ul. Malwową należy zamontować dwie tabliczki zawierające oznaczenie ul. Astrowej. Mieszkańcy podkreślają, że wiele osób chcących dojechać do Parku Niepodległości, zamiast skręcić w ul. Astrową, błądzi na zakończeniu ul. Malwowej.

- Zasadne jest zamontowanie oznaczenia informującego o dojeździe do parku pod tabliczką z nazwą ulicy - podkreśla w interpelacji radny Kaczanowski. Samorządowiec podkreśla, że park w niedługim czasie stanie się jedną z wizytówek miasta. Zamontowanie oznaczenia ułatwi poruszanie się przyjezdnym. 

Będąc dalej przy głosie, radny z Kolbuszowej złożył na ręce burmistrza podziękowania w imieniu mieszkańców wspomnianego osiedla. Dotyczyło to realizacji wcześniejszej prośby. - Została tam zamontowana tablica ogłoszeń, o którą prosili - zaznaczył radny Adam Kaczanowski. 

Anna Pocałuń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe