Nowy numer Korso Kolbuszowskie - nr 36/2019

  • 03.09.2019, 21:00 (aktualizacja 10.09.2019, 15:26)
  • Redakcja

Podziel się:

Oceń:

Nowy numer Korso Kolbuszowskie - nr 36/2019
W środę, 4 września ukaże się nowy numer tygodnika Korso Kolbuszowskie.

         

 

 

Redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Dyrektorzy
Dyrektorzy 05.09.2019, 04:34
Szanowna Redakcjo
W ostatnim numerze KORSO ukazał się artykuł na str 10 " Będą podwyżki ? " a w nim wymowne zdjęcie z komentarzem : Dyrektorzy oświaty nie zostali na części sesji ..... Przedstawia to nas dyrektorów w niekorzystnym świetle i może być odebrane jako ignorowanie tak ważnych kwestii, Pragniemy wyjaśnić, że w tym samym dniu o godz. 11.00 rozpoczynała się narada dyrektorów organizowana przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie i byliśmy zmuszeni wyjść z sesji , aby dojechać na tę naradę , gdzie omawiane są istotne kwestie związane z organizacją nowego roku szkolnego, sprawowaniem nadzoru pedagogicznego, zmianami w systemie oświaty. Takie narady są co roku i mamy obowiązek w nich uczestniczyć, o czym informowaliśmy wcześniej organ prowadzący. Ponadto wszystkie informacje dot. inwestycji i remontów , które na sesji przedstawił p. Paweł Michno bardzo dobrze znamy , bo przygotowaliśmy je osobiście i w formie elektronicznej przesłaliśmy do biura Rady Miejskiej / wcześniej podczas wakacji te remonty trzeba było organizować i nadzorować, często podczas urlopów /.
W kwestii dodatków za wychowawstwo to wszyscy wychowawcy powinni być równo traktowani / równość wobec prawa / i szkoda, że nie uregulowano tego odgórnie tylko znowu zrzuca się to na samorządy i wywołuje niepotrzebne emocje i zamieszanie.
Dyrektorzy

Pozostałe