Gmina Cmolas. Uczniowie podstawówek mają zabezpieczony transport

  • 04.09.2019, 08:16
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Gmina Cmolas. Uczniowie podstawówek mają zabezpieczony transport Fot. D.Flak Marian Posłuszny, sekretarz gminy Cmolas, tłumaczy, że w przetargach przewoźnicy na trasy w Porębach Dymarkich i Mielcu oraz Kolbuszowej Dolnej obowiązywały stawki dzienne. PKS Rzeszów i Tarnobrzeg wygrali przetargi, gdzie obowiązuje stawka roczna za dowóz uczniów.
Gmina Cmolas wybrała firmy, które dowożą uczniów do szkół. Czterech przedsiębiorców będzie działać na terenie gminy.

Jak tłumaczy Marian Posłuszny, sekretarz gminy Cmolas, na każda trasę był odrębny przetarg. Wykonawca ma obowiązek dowozić uczniów do szkoły, a także zapewnić im w tym czasie opiekę w autobusie. 

PKS Rzeszów wygrał przetarg na trasę Cmolas - Ujęcie wody za kwotę ponad 23 tys zł. Dowozem dzieci do szkoły w Cmolasie zajmie się także PKS Tarnobrzeg, który obstawił trasę Pateraki - Cmolas za ponad 44 tys. zł. 

Kolejny przewoźnik, który zabezpieczy dowóz podopiecznych do szkoły w Porębach Dymarskich, zaoferował cenę 217 zł. Jest to firma z Trzęsówki. Dzieci z terenu gminy Cmolas  do szkół specjalnych w Mielcu i Kolbuszowej Dolnej odwozić będzie firma z Cmolasu. W przetargu zaoferowała kwotę 237,88 zł.

Bartosz Posłuszny

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Ja
Ja 04.09.2019, 13:16
Panie redaktorze od błędnych danych aż się roi . Więcej tu http://www.cmolas.pl/asp/pliki…

Pozostałe