Policjanci z Kolbuszowej pomogli starszej kobiecie w Warszawie

  • 04.09.2019, 13:23 (aktualizacja 04.09.2019, 13:33)
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Kolbuszowej pomogli starszej kobiecie w Warszawie Fot. KPP w Kolbuszowej Na zdjęciu Arkadiusz Wilk, jeden z kolbuszowskich policjantów, który pomógł kobiecie.
Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy z komendy w Kolbuszowej oraz pomocy stołecznych policjantów z wydziału ruchu drogowego starsza kobieta, która uległa wypadkowi, otrzymała potrzebną jej pomoc medyczną.

Podczas zabezpieczania trasy przejazdu kolumny z wiceprezydentem USA w rejonie ulicy Aleje Jerozolimskie funkcjonariusze byli świadkami nieszczęśliwego wypadku. Starsza kobieta, która przechodziła w tym miejscu, upadła tak niefortunnie na chodnik, że doznała urazu nosa i łuku brwiowego.

- Służbę w tym miejscu pełnili policjanci z komendy w Kolbuszowej: mł. asp. Arkadiusz Wilk oraz sierż. sztab. Jakub Górka - informuje Komenda Stołecznej Policji. - Funkcjonariusze natychmiast udzielili pomocy kobiecie. Opatrzyli jej głowę i twarz, a o całym zdarzeniu powiadomili przełożonych. Sytuacja była na tyle skomplikowana, że do zdarzenia doszło na obszarze, który w tym momencie był całkowicie zamknięty dla ruchu z uwagi na przejazd delegacji - relacjonuje policja.

Po krótkim czasie na miejscu pojawili się policjanci stołecznej drogówki: asp. sztab. Robert Szulęcki oraz asp. sztab. Jacek Bziuk, którzy na miejsce wezwali karetkę pogotowia. Jeden z funkcjonariuszy zabrał ranną kobietę do radiowozu i przewiózł ją do skrzyżowania ulicy Marszałkowskiej z Alejami Jerozolimskimi. W tym czasie drugi z policjantów umożliwił przejazd karetce, pilotując ją przez rejon zabezpieczenia, aby jak najszybciej udzielić pomocy poszkodowanej.

Dzięki zdecydowanej postawie i profesjonalnym działaniom policjantów, starsza kobieta bardzo szybko otrzymała niezbędną pomoc lekarską.

Bartosz Posłuszny

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Jutka
Jutka 05.09.2019, 21:13
No i co z tego? Władza jest po to żeby pomóc. Poza tym oni byli na służbie więc nie ma czym się szczycić, to ich zasrany obowiazek
Hugo
Hugo 04.09.2019, 15:30
Brawo Panowie!!! W Warszawie o Kolbuszowej i to z dobrej strony usłyszeli. Gratulacje postawy!!!
Heh
Heh 04.09.2019, 15:01
Wow.. Spełnili jeden ze swoich obowiązków. Dajmy im Nobla. Bohaterzy
Michał
Michał 05.09.2019, 16:48
Spełnili i to trzeba szanować!
Haha
Haha 04.09.2019, 13:36

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

mundus
mundus 04.09.2019, 13:33

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.


Pozostałe