Nowy wikary tym razem w Widełce. Gdzie przeniesiono księdza Krausa?

  • 07.09.2019, 14:51 (aktualizacja 07.09.2019, 15:22)
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

Nowy wikary tym razem w Widełce. Gdzie przeniesiono księdza Krausa? Fot. Archiwum Nowym wikarym został ks. Grzegorz Guzior.
Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Królowej Polski w Widełce ma nowego duszpasterza.

Dwa tygodnie temu ks.  proboszcz w imieniu własnym i całej wspólnoty parafialnej powitał ks. Grzegorza Guziora. Końcem sierpnia rozpoczął on posługę wikariusza w parafii, zastępując ks. Jana Krausa, który został przeniesiony do Ropczyc. W niedzielę (25 sierpnia) księdzu Grzegorzowi życzono, aby dobrze się czuł wśród swoich nowych parafian.

Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski w Widełce została założona w 1920 roku. Obecnie funkcję proboszcza pełni ks. Lucjan Kot.

W parafii w Niwiskach  również pojawił się nowy wikary. O tym przeczytasz TUTAJ.

Również w cmolaskiej parafii zagościł nowy ksiądz. O nowym wikarym przeczytasz TUTAJ

Anna Pocałuń

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Obserwator
Obserwator 14.03.2020, 04:11
A kiedy odejdzie z Widełki ks

Pozostałe