Koledzy i koleżanki pobiegli dla Karoliny

  • 08.09.2019, 16:00
  • Anna Pocałuń

Podziel się:

Oceń:

Koledzy i koleżanki pobiegli dla Karoliny Fot. A. Pocałuń Weź udział w akcji, która trwa jeszcze do 15 września (niedziela). Pomóż zebrać 30 000 zł, dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym. https://zrzutka.pl/zcp6bg
Czas trwania zbiórki dla Karoliny z Kolbuszowej Dolnej niedługo dobiegnie końca, dlatego w pomoc dla niej zaangażowały się koleżanki i koledzy z klasy.

- Karolina Magda to nasza koleżanka. Tak jak my jest uczennicą klasy VI C Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej - przypominają dzieciaki. Dziewczynka zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Nie jest w stanie samodzielnie chodzić. Specjalistyczne leczenie, ortezy, systematyczna rehabilitacja, a w niedalekiej przyszłości operacja rizotomii selektywnej w Szczecinie. Wszystko to po to, aby Karolina mogła samodzielnie się poruszać.

Wychowankowie Haliny Mianowskiej chcą, tak jak i Jarosław Mazur, który dla swojej uczennicy objechał skuterem Polskę dookoła, pomóc w zbiórce. Pieniądze pozwolą na leczenie i rehabilitację. 

- Dlatego pobiegliśmy w sztafecie klasowej dla Karoliny w środę na lekcji wychowania fizycznego - wyjaśniła Halina Mianowska.

Anna Pocałuń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe