Parafianie z Kopci na wojewódzkich dożynkach [ZDJĘCIA]

  • 10.09.2019, 18:00
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

Parafianie z Kopci na wojewódzkich dożynkach [ZDJĘCIA] Fot. Parafia Kopcie Swoje dzieło wierni z Kopci zaprezentowali podczas wojewódzkich dożynek.
W niedzielę, 8 września, na dożynkach wojewódzkich w Opatowie, które były także dożynkami Diecezji Sandomierskiej, swoje arcydzieła zaprezentowali przedstawiciele 22 dekanatów z poszczególnych parafii. 

Uroczystości rozpoczęły się w kolegiacie św. Marcina w Opatowie uroczystą mszą świętą dziękczynną za zebrane plony, pod przewodnictwem biskupa Edwarda Frankowskiego. 

Udział w tych uroczystościach wzięli również przedstawiciele Dekanatu Raniżowskiego. Wierni z parafii p.w. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach wykonali własnoręcznie swój wieniec - "Łódź", którą zaprezentowali podczas uroczystości.

Bartosz Posłuszny

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe