Nowe szefostwo w szkole już pracuje

  • 10.09.2019, 19:30
  • opr. bp

Podziel się:

Oceń:

Nowe szefostwo w szkole już pracuje fot. ZSA-E Werynia Nowym dyrektorem został Zbigniew Bogacz.
Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni od 1 września tego roku ma nowego dyrektora. Zmiany kierownictwa nastąpiły również w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kolbuszowej.

Nowym dyrektorem ZSAE w Weryni został Zbigniew Bogacz. Funkcję tę będzie pełnił od 1 września br. do 31 sierpnia 2024 roku. Jego "prawą ręką" została Beata Bryk.

Wcześniejszym dyrektorem był Stanisław Olszówka, natomiast funkcję vice dyrektora sprawował Witold Cesarz. 

Z kolei obowiązki dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kolbuszowej – do czasu wyboru nowego szefa – pełnić będzie Elżbieta Mikołajczyk.  

opr. bp

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
uczniowie
uczniowie 11.09.2019, 09:00
kto to jest zbigniew bogacz, nikt go nie zna , skąd się wziął, czego uczył , gdzie

Pozostałe