Uwaga na oszustów podszywających się pod ZUS!

  • 11.09.2019, 13:00 (aktualizacja 11.09.2019, 13:15)
  • ap

Podziel się:

Oceń:

Uwaga na oszustów podszywających się pod ZUS! Fot. Archiwum
- Ostrzegamy naszych klientów przed osobami kontaktującymi się telefonicznie lub poprzez SMSy, którzy podaję się za pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych - podkreślił Wojciech Dyląg, regionalny rzecznik w województwie podkarpackim ZUS. 

W ostatnich dniach z niektórymi klientami ZUS kontaktowały się osoby w sprawie świadczenia 300+ oraz świadczenia uzupełniającego dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji, tzw. „500+”.

Przekazywano informacje, że otrzymanie świadczenia będzie uzależnione od kontaktu ze wskazanym numerem telefonu. Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że nie kontaktuje się z klientami drogą telefoniczną – warunkując otrzymanie świadczenia.

W sytuacji, w której ktokolwiek z klientów ma wątpliwości co do osoby kontaktującej się ( podającej się za pracownika ZUS), należy powiadomić o tym najbliższą placówkę Zakładu lub Centrum Obsługi Telefonicznej pod numerem: 22 560 16 00 lub adresem mailowym [email protected].

 

ap

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
oświecenie
oświecenie 12.09.2019, 10:44
proszę sie nie martwić ,ludzie nikomu z zusu nie wierzą,

Pozostałe